Savage Worlds: Mały Dzikus Środowy, czyli Graj Dzikusem

Co tam Panie w Dzikosferze: "W ostatnim tygodniu szczególną uwagę należy zwrócić" na poniższe Dzikie Publikacje:

Weird Wars: Island of Dreams 
Przygoda do Weird Wars II od Pinnacle Entertainment Group. Na stronie PEG pojawił się również do pobrania nowy Troop Sheet, czyli karta postaci. Weir Wars II to setting, którego akcja rozgrywa się w latach 1939-1945, Aliantom przychodzi zmierzyć się nie tylko z Państwami Osi, a także nadprzyrodzonymi istotami.
9.99 $
37 stronDarwin's World Savage Worlds: Survivor's Handbook
Setting osadzony w świecie po serii wyniszczających wojen, które doprowadziły ludzkość na skraj zagłady. Na DriveThruRPG można pobrać kilka przykładowych stron, które opisują alternatywną historię świata od czasu zrzucenia bomby na Hiroszimę i Nagasaki po dzień dzisiejszy. 
9.95$
74 str.
Zeek: Psionic in 2088
To dodatek do nadchodzącej polskiej edycji Interface Zero opisujący subkulturę Zeeków. Wewnątrz zasady psioniki, Zawady, Przewagi i Moce, kilka haków, dwie Savage Tales
8,99 $
46 str.


Triple Aces Games zaoferowało nam Daring Tales of the Sprawl Compendium kompendium 5 cyberpunkowych przygód (19.99 $ 188 str.) oraz Region Guide #36: The Glittersands ($1.99, 6 str.) i Richelieu's Guide to the Church ($3.99, 14 str). Więcej informacji na stronie TAG.
Podcasty: 
The Game's the Thing zamieścił rozmowę z Seanem Prestonem z Reality Blurs, autorem "Iron Dynasty: Way of the Ronin". Akcja tego settingu rozgrywa się w mitycznej, orientalnej krainie Konoyo, której ziemie zostały zniszczone przez wojnę, opuszczone przez bogów i zaatakowany przez tajemnicze siły nadprzyrodzone.A w Rzeczypospolitej Dzikiej?
Otrzymaliśmy darmowy pierwszy rozdział Nemezis i przygodę do tego settingu pt. "Wakacje marzeń". Więcej informacji u partnerów patronackich, a gdyby zdziczeli z natłoku informacji lub dzikiej rotejszynki to najlepiej zaglądać na stronę Gramela
Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget