PZPR: Nie odchodźcie! Pomózcie!

Udało nam się dotrzeć do filmu z ostatniego zjazdu PZPR*, gdzie Sekretarz Redakcji nawołuje do naprawy stanu faktycznego, czyli Restitutio Integrum Polterkum, o którym wstrząśnion musiałem napisać dwa lata temu.
Całość sprawy tak zachwyca, iż GRYREDAKTORSKIE.TV sprzedało ów niepublikowany film mojej Telewizji Przetrwam. NO! Wszystko co już było wałkowane kilka lat temu (moderacja, korekta idąca w miesiące) ponownie wróciło na łamy Redakcji na wolnych ale niewolnych blogach.

Ze swojej strony polecam kilka humorystycznych podstron vortalu: Dlaczego warto się zarejestrować, Wyróżnienia (Playboy i te sprawy ...) i absolutnie fenomenalny tekst satyryczny: Misja serwisu.
Pozdróóówka!

*Portierowy Związek Poklepywaczy RazemPrześlij komentarz

Polter nie jest niczemu winien. Zostaniesz oskarżony o pomówienie a przed twoim blokiem będzie obozował hufiec ZHP z płodem na sztandarach.

ZHP - Zaciężna Hołota Poltergejstyczna

Zgadzam się z przedmówcą. Ostatnio udało się im wyjść na prostą. Publikują od szeregu lat tysiące znaków nt. trollizmu czym nie może poszczycić się żaden ZSRR
, czyli Związek Społeczności Rad Rolepleyingowych. W tym samym czasie inni zajmują się grami RPG i piszą teksty. Ale nie bójmy się tego stwierdzenia - są to teksty niepełnoprawnej jakości.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget