Top 3 cRPG A.D. 2011

W tym roku czekam na trzy komputerowe gry fabularne. O ile Dragon Age, Wiedźmina 2, Mass Effect i Deus Ex chciałbym zobaczyć to TES V na pewno nie ominę. Może się to związać z zmianą konfiguracji mojego PC, jednak mam zamiar uruchomić piątą część mojego najlepszego cyklu cRPG (tuż obok wczesnych Might&Magic i pozycji z TSR) w dniu premiery. Zresztą na tapecie już mam sztandarowy obraz przedstawiony na Video Game Awards. Czekam na datę 11.11.11.
Owszem, walizka z gadżetami do Wiedźmina zachęca, jednak nie jest to taka sama chęć posiadania jak w przypadku gry z Bethesdy. Kilka dni temu pojawiły się informacje o systemie walki w TES V: Skyrim, jego tłumaczenie zamieściło już Clockwork City. Silnik TES V prawdopodobnie zostanie użyty do Fallout 4, zaś pewne jest iż dostaniemy Construction Set (edytor do tworzenia modów), tak więc zabawa będzie podwójna.
Nie śledziłem dokładnie zapowiedzi CD Projekt, jednak chyba nie wspominali o nowym edytorze Djinni.
Dla wielu z Was mam smutną/ dobrą wiadomość - możecie spodziewać się wpisów na temat tej TES V.

Nieco dziwnym może wydawać się fakt, że wśród zapowiedzi nie ma żadnej nowej gry. Wszystkie to kontynuacje istniejących już tytułów.

Trzy cRPG na które czekam w 2011 roku:
  1. Dragon Age II (Xbox360, PS3, PC)
  2. The Elder Scrolls V: Skyrim (Xbox360, PS3, PC)
  3. The Witcher 2: Assassins of Kings (PC)

Prześlij komentarz

I seldom leave comments on blog, but I have been to this post which was recommend by my friend, lots of valuable details, thanks again.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget