Spotkanie z R.A.Salvatore

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, a ma ochotę nadrobić zaległości - oto nienajświeższe, acz spore wideo (51 min.) z R.A. Salvatore. W najbliższych dniach ukaże się reprint jego ksiązki The Sellswords: A Forgotten Realms Omnibus oraz trzeci tom pt.  The Sentinels: Stone of Tymora, Book III (napisany wspólnie z jego synem).
Wcześniej bo w październiku pojawiła się zupełnie nowa seria książek z znanym Drizztem pt. Gauntlgrym: Neverwinter, Book. Tutaj znajduje się darmowy fragment (22 strony).
Robert Anthony Salvatore (ur. 20 stycznia 1959 w Leominster, Massachusetts) – amerykański pisarz science-fiction i fantasy znany przede wszystkim z powieści osadzonych w świecie Forgotten Realms i Gwiezdnych wojen. Wykreował jedną z najbardziej znanych postaci literatury fantasy, Drizzta Do'Urdena, poszukującego lepszego życia mrocznego elfa. R.A. Salvatore jest jednym z najbardziej płodnych pisarzy gatunku, jest również współtwórcą świata Zapomnianych Krain, jednego z najpopularniejszych uniwersów literatury fantasy i gier fabularnych.
PS. Tak mi się nasunęło tylko pewne pytanie. Dlaczego pisarze spotykają się z fanami, zaś erpegowcy fanom prelegują? Nie wiem doprawdy.
Źródło: Cave of Chaos

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget