Kochani Fotplastikonowcy ! (cz.2)

Zupełnie nie rozumiem dlaczego Szef Wydawnictwa Portal nie chce współpracować z największym serwisem o grach fabularnych. Ciągle musi (poniżej  przykłady) dolewać oliwy do ognia i deprecjonować wkład ludzi których łączy wspólny cel - tworzenie najwyższej klasy serwisu dla ludzi z pasją.
Co więcej nie ma zamiaru podjąć jakiejkolwiek pracy polepszając tym samym swój byt. Niejednokrotnie podkreślał, że nie utrzymuje się z wydawania gier, tak więc współpraca z serwisem tworzonym "...przez fanów i dla fanów. Ale zawsze na najwyższym możliwym poziomie" byłaby dla Niego sporym zastrzykiem w postaci Punktów, które mógłby wymienić na upragnione gry.
Szef Portalu woli jednak uskarżać się nad tym, że nikt nie dodaje wieści z jego Wydawnictwa na stronie głównej Fotoplastikonu. Gdyby sam dodawał wieści, a nie narzekał otrzymałby około 60 pkt , wszak Portal publikuje około 20 newsów/ miesięcznie !
Rocznie to niebagatelna ilość punktów !
On jednak woli narzekać, nic samemu nie robiąc niczym niebieski ptak z poprzedniej epoki.
Miejmy jednak nadzieję, że zacznie pisać merytoryczne newsy, a nie uprawiać krytykanctwo i tworzyć gry.
Jak nie robi gier to krytykuje ! I tak wkoło!
Trzewik bloguje na unikalnym blogu o unikatowej nazwie Trzewik bloguje.

PS. Ja tymczasem uruchomiłem feed z RSS polskich wydawców gier fabularnych (po prawej stronie), który sam pobiera mi  wiadomości , tak więc można być na bieżąco z tym co dzieje się w Polsce. Ot takie perpetum mobile które robi PING!.

Karniaki za brak możliwości subskrybowania RSS ode mnie dostają:
- Kuźnia Gier
- Q-Workshop
- Strona oficjalna gry  ROBOTICA

Jest XXI wiek - RSSujcie !

Haniebne wypowiedzi Szefa Portalu:
Ponieważ Polterowi nie udało się odnotować informacji o tym, że najnowszy almanach z serii Graj z... jest już gotowy i w tym tygodniu trafi do sprzedaży oraz tego, że na stronie Portalu umieściliśmy obszerny, blisko 30 stronicowy fragment dodatku - niniejszym to czynię. Zapraszam na www Portka, do czytania pliku PDF, a za kilka dni wypatrujcie podręcznika w ulubionych sklepach z grami.
30-11-2010 09:43
Ponieważ polityka działania Polter.pl jest dość wyjątkowa, by nie rzec osobliwa, nie pozostaje mi nic innego, jak zamienić mój blog w mini serwis newsowy i podawać w nim wieści, które zostały przez redakcję Polter.pl przyblokowane. 

26-01-2010 09:53
Popieram odśnieżających Portierów!

Prześlij komentarz

Wiesz, że trzewik własnoręcznie pisze newsy na g-f.pl?
Tak w ramach ciekawostki.

Prawda jest taka, że przynajmniej połowa newsów z Portalu to niewarte publikacji ciekawostki.

To niepotrzebnie cię chwalono, Darken, za skuteczność w njusowaniu.
:D

Trzewikoblog vs Polter powoli rozrasta się w serial.

@Piotr. Podobnie jak i tutaj. Tyle że tam te "ciekawostki" są po to, aby promować/pimpować konkretne produkty, czyliż czysty marketing w naturalnej formie.
Nachalne toto nie jest bo nie wychodzi poza ramy konkretnego wydawnictwa. A jeśli Trzewik się burzy że nie "njusują" o konkretnej grze... to nic w tym dziwnego. Kolokwialnie zasranym obowiązkiem takiego "Dziennikarza", który otrzymuje egz. recenzencki, czy jego serwis ma patronat jest chyba informowanie o danym produkcie.
Ja nie gram w planszówki, ale czytając w pociągu wieść o Pret-a-porter byłem zaskoczony budżetem. Nikt nie odnotował jednak tego faktu. Trochę głupie.

@ Tomakon. Jakaż tam skuteczność. Tak jak pisałem, feed jest skuteczniejszy bo nie zawalisz nie / masz sesji/ nie masz matury itp.
Gry minus fabularne mają na celu informowanie o poczynaniach holdingu Kuźnia/ Portal/ Gramel tak jak pisałem. A z doskoku kompetentnie o poczynaniach jednej firmy pisze Sethariel. I za to mu chwała. Patrząc na wszystkich newsmanów, On wydaje się być jedynym stojącym na wysokości zadania, obok wczesnych dzieł Raziela (Per mortis ad gloria) i jego WFRP.

Zaś co do serialu. Przyznasz że śmieszy, choć epilogi są niedopracowane bo zawsze pojawiają się końcowe napisy "Fotoplastikon nie ma obowiązku informowania. Pozdrówka"

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget