D&D na trzecim miejscu Top 100 Greatest Toy

Brytyjski kanał Chanel 4 ogłosił wyniki głosowania na Top 100 Greatest Toy. Na trzecim miejscu tuż po Lego i Monopoly znalazła się gra Dungeons & Dragons.
Channel 4 to brytyjski, publiczny nadawca telewizyjny, trzeci  podmiot na brytyjskim rynku telewizyjnym, po BBC i ITV plc.

Prześlij komentarz

Fajnie, że najstarsza gra fabularna zajęła tak wysoką, bo aż trzecią pozycję w rankingu. Lego i Monopoly to towarzystwo nie do pogardzenia.

W pierwszej dziesiątce spodziewałbym się. Natomiast też po tym nie ma co ferować wyników bo Chanel 4 to taki ichniejszy Polsat lub TVN tylko, że publiczny. I zdziwiło mnie jeszcze jedno. CH.4 nadaje sobie reklamy a jest publiczny i żyje, utrzymuje się z reklam. U nas TV utrzymuje się z reklam, abonamentu i... ma strasznie kiepsko. A Kevin i Sami swoi są na okrętkę.

To zrozumiałe, że gdyby konkurs ogłosił ichniejszy odpowiednik TVP Kultura, to wygrałyby warcaby bądź chińczyk. Biorąc pod uwagę, że w erpegi grają ludzie niepoważni, np. Ty czy ja, nie dziwota, że to właśnie w takiej stacji, oglądanej przez ten sort osób, dedeki cieszą się ogromną popularnością. ;-)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget