RPG Piątkowa piątka #10

10 Piątkowa Piątka, więc tylko RTV. Same wideo.

25 lat Apteki! Jędrzej opowiada! "Nie chcę nikogo tutaj obrażać, chociaż w sumie z przyjemnością to robię. Całej tej pseudobranży, która jest podpierana przez tą pseudoelitę" 
Uwielbiam  takie wywiady z takimi paniami prowadzącymi: "Z czym walczyłeś przez 25 lat?". Jeśli tak się zaczyna, to lepiej już być nie może.
Kupa + Kicha = Kupicha.Guillermo del Toro"Gry wideo to komiksy naszych czasów. Jest to medium, które nie zyskuje szacunku pośród inteligencji ...Większość ludzi, którzy narzekają na gry wideo, nigdy w nie kur... nie grała. Gry są formą sztuki i ktokolwiek twierdzi inaczej, jest trochę nie na czasie, bo one są narratywną formą sztuki".
Ciekawe jakie gry zaprezentuje nam Guillermo del Toro za parę lat.


Wiadra kości to przeżytek. Kufer to jest coś.10 października (niedziela) to dzień w którym nie gra Ekstraklasa, nie grają inne ligi w Europie, ani Reprezentacja Polski. To naprawdę Wielki Dzień Naszej Piłki.Gnome Stew odznaczony srebrnym ENnie Award for Best Blog w 2010  przedstawił pierwszą część swojego videocastu. Temat: Rekwizyty.
Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego  w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w  Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa  piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na  polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i  ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim  blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget