Piątkowa piątka #12

Piątkowa piątka dla osób doświadczających bilokacji, a nawet multilokacji lub dysponujących zwyczajną ultrachyżością.

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 23-24 października 2010r. odbędą się Targi Hobby. W tym roku poza modelarstwem pojawią się po raz pierwszy gry towarzyskie.


Następca Poznań Game Arena, czyli premierowa edycja Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF 2010. Jedną z wielu atrakcji będzie zapewne Retro Games. 

Już jutro odbędzie się Gamma World Game Day, impreza promująca siódmą edycję gry z 1978 roku.


Warszawa przez dwa najbliższe dni stanie się światowym centrum badań na temat Czerwonej Planety. Więcej informacji na temat jubileuszowej 10 Europejskiej Konwencji Mars Society w tym miejscu.

Bo o Essen wiedzą chyba wszyscy.Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego  w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w  Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa  piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na  polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i  ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim  blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget