Piątkowa piątka #11

Telefony w mojej głowie. Bogata kolekcja ciekawych urządzeń telefonicznych. Pępowina do iPhona zasługuje na uznanie.

Markup mniej więcej pozwala na to samo co strona pozwalająca rozdupcać społeczności. Ja osobiście stosuję metodę grubej krechy.

Helbuzz to podobno sensacja ostatniego Startup Fest, więcej o nim pisze Grzegorz Marczak na AntyWeb. Ciekawe kiedy dotrze do "Ludzi z Bagna"...

Zainteresowani prawdopodobieństwem w RPG powinni pobrać sobie plik Dice Rolling Mechinism in RPGs. Mniej zainteresowani matematyką, a bardziej Savage Worlds, mogą sprawdzić to na tej stronie.

Medieval Demographics Online generuje populację low fantasy. Niezwykle przydatne. I jest również wersja offline.Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach, a przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego  w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w  Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa  piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na  polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i  ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim  blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget