Piątkowa piątka #9

Star Wars Index to spis artykułów opublikowanych na blogu Emergence Campaign Weblog, poświęconych oczywiście grze fabularnej Star Wars.

YouCanBook.me to strona dzięki której możemy planować spotkania imprezy itp. Rzecz przydatna dla bywalców konwentów i nie tylko.

Muzyka może być darmowa (i legalna) to polecanka polecanek. Batman z Hello World! poleca siedem serwisów na których znajdziemy darmową muzykę.

Kolejny znajomy. Oto Palec! Galeria concept artów, other works, posters i Jego nutka: Soulburners.

Po prostu graj! to strona postawiona na socjum, licząca sobie kilkunastu członków. Tym samym na starcie przeskoczyła liczbę członków Go Play!
Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego  w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w  Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa  piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na  polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i  ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim  blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget