Piątkowa piątka# 8

  • Biblioteczka to świetny blog dla wszystkich miłośników literatury. Pokrótce mówiąc jest literackim odpowiednikiem naszych BlogiRPG.
  • Słaba strona TPN25 to bezapelacyjnie najlepsze odkrycie muzyczne tego tygodnia. Kilka utworów słyszałem wcześniej, jednak myślałem, że są one tylko pojedynczymi eventami. Dla miłośników ZF Skurcz, Bandziorna etc.
  • SaveOfficeData to strona, którą warto mieć w zakładkach, jeśli pracujemy z pakietami biurowymi. Przydatny w krytycznych momentach, gdy nie możemy otworzyć jakiegoś pliku np. jest on uszkodzony. Sprawdzałem na pliku sprzed 10 lat. Działa. Serwis obsługuje pliki tekstowe, arkusze kalkulacyjne i prezentacje.
  • FontPark to strona oczywiście z fontami. Pogrupowane w kategorie np. SF, Games. Naprawdę jest ich sporo.
  • Kadrinazi to blog, który powinni odwiedza, lub subskrybować osoby zainteresowane wojskowością XVI-XVIII w. i wargamingiem.


Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego  w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w  Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa  piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na  polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i  ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim  blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget