Piątkowa piątka# 7

Nicu's Clipart Collection to galeria clip artów, szczególnie przydatna może być część galerii poświęcona RPG. Znaleźć tam można kilkadziesiąt obiektów, które w łatwy sposób można wstawić w swoją mapę. Ale można i znaleźć tam i karty i panie bez gaci.

RGB Stock to serwis z darmową kolekcją zdjęć podzielonych na różne kategorie. Przydatne.


Fantasy University to kolejna gra-aplikacja z Facebooka, która ma parodiować znane elementy z gier fabularnych i być bardziej złożoną zabawą od Farmville. Narazie jest w wersji zamkniętej becie (trzeba posiadać klucz).

Kiosk Onetu podaje nam tłumaczenie z Suddeustche Zeitung pt. Wirtualni mordercy, czyli tekst o kilkudziesięcioletnim molu książkowym, który zasiadł przy konsoli by zrozumieć fascynację grami video. Warto też przeczytać lub przypomnieć sobie rozmowę sprzed dwóch miesięcy z praojcami gier komputerowych: Ralphem Baerem i Aleksiejem Pażitnowem.

Na dzisiaj przygotowane są kolejne atrakcje pod Pałacem Prezydenckim przy krzyżu. Osoby, które nie mogą dojechać by bronić 8 cudu świata, mogą spokojnie wspomóc którąś ze stron wirtualnie. Gra nie najświeższa, ale piątek to okazja dla relaksu. Broń krzyż!Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget