Piątkowa piątka# 6

Dlaczego nie napalm to świeżutki, acz świetny blog mojego znajomego Krzyśka. Rozpisywał się nie będę. Ilustracja poniżej wyjaśnia, iż chodzi o największą katastrofę jak przytrafiła się Polakom. Wszystkie pozostałe aktualizacje utrzymane są w tym samym tonie.
Tu 154 + Monty Python.

RynekWydawniczy.pl to "niezależny serwis poświęcony książkom i tworzącym je środowisku. Przeznaczony jest dla wydawców, redaktorów, księgarzy, dystrybutorów, czytelników i sympatyków słowa pisanego."
Nic dodać nic ująć. Tematy: Nike, VAT na książki, e-booki i czytniki itp. 

Radosław Bomba jest socjologiem, ludologiem i kulturoznawcą, prowadzącym swój naukowy blog. Sporo gier np. spójrz wpisy: Gry komputerowe w edukacji historycznej: projekt Playing History lub Gry komputerowe w służbie rosyjskiego rzadu. Propaganda czy szansa na rozwój?. Jeśli mnie pamięć nie myli był współorganizatorem konferencji w Second Life poświęconych np. nauce w wirtualnej rzeczywistości.


www.blogersi.com.pl to strona, której nie ma. Dopiero powstanie. Poświęcona będzie filmowi w którym wystąpią najpopularniejsi polscy blogerzy.
Film ma postarać się odpowiedzieć na pytanie, czy blogerzy to dzisiaj „V władza” w Polsce.

Histmag to magazyn i forum, poświęcone szeroko rozumianej historii w Polsce. Histmag spokojnie może konkurować z papierowym "Mówią Wieki". Śledzę tą stronę praktycznie od początku jej istnienia. W zamierzchłych czasach udało mi się nawet popełnić dla nich nawet jakieś teksty.


Friday Five to zacna inicjatywa, która przewinęła mi się na kilku blogach na przykład na Ravenous Role Playing. Z pozoru może przypominać blogową odmianę twitterowego #followfriday zainicjowanego w styczniu ubiegłego roku. Zachęcam innych blogerów do uczestniczenia w Piątkowej piątce i polecania stron, które są warte odwiedzenia.Piątkowa piątka nie zajmuje zbyt wiele czasu, jest skutecznym sposobem na polecenie, popularyzację i rekomendację 5 ciekawych innych osób lub/i ich wpisów. A także pozwala na ich utrwalenie pod jednym tagiem na swoim blogu.
Raz w tygodniu.
Pięć rekomendacji w piątek.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget