Otwarty list: Apel do wydawców Interface Zero w Polsce

Szanowni Wydawcy!
Prawie tydzień temu przeprowadziłem ankietę, w której Czytelnicy mojego bloga decydowali o polskim tytule nadchodzącego podręcznika Interface Zero.
Miażdżącym wynikiem głosów wybrano nazwę, która funkcjonuje od lat, a mianowicie Miedzymordzie. Nazwa ta widnieje w Wikipedii, a jak wszyscy wiemy Wikipedią wspierał się nawet obecny Prezydent w kampanii wyborczej.
To chyba wystarczy jako uzasadnienie.
Problem nazwy dla Interface Zero jak widać nie jest jednoznaczny, ani biały, ani czarny, jest on szary niczym Góry Szare w Starym Świecie.
Wnioskujemy więc do wydawców o rozpatrzenie tej jakże ważkiej kwestii.
Jeśli to nie poskutkuje będziemy musieli zatrudnić mediatora spoza środowiska RPG. Niewykluczone, że posuniemy się do bardziej drastycznych środków i powołamy Kapitułę, która zorganizuje Marsz Gwiaździsty z całej Polski do siedziby Wydawców.
Proszę Wydawców w imieniu głosujących Czytelników, o ustosunkowanie się do tej jakże ważkiej sprawy.

Do wiadomości:
Wydawców Interface Zero
Prześlij komentarz

Gdzie jest Międzymordzie?! Gdzie jest Międzymordzie?! Gdzie jest Międzymordzie?! Wzięli i zabrali??

W zwiazku z podaniem wynikow ankiety, czyli prywatnej korespondencji, domagam sie skasowania tematu oraz samozbanowanie sie Borejki!

Napisz co odpisal Ramel i na jakie paragrafy sie powolal. :>

Odpowiedział, ale unika odpowiedzi.

Napisalem O w miedzymordzie... :D

Ale prawdopodobnie bedzie Interfejs Zero. Za to na pewno wykorzysta sie sama nazwe miedzymordzie.

Sprawa staje się dwuznaczna i szara.

Ja się nie mieszam - co więcej, jako propagator chorej konkurencji dla wyżej wymienionego Międzymordzia oddalam się od tego tematu raz na zawsze by zająć się swoimi sprawami.

W zwiazku z tym, ze Omlet pisze, ze nie da sie czytac i ze jest konkurencja, prosze o zbanowanie Borejki i usuniecie wpisu a takze miedzymordzia oraz wikipedii.

Próbowaliśmy usunąć Wikipedię, ale okazało się że razem z nią trzeba usunąć internet, więc postanowiono usunąć jedynie Encyklopedię PWN, Miedzyzdroje, oraz czasowo zbanować tablicę z informacją że "tu stał krzyż".

Prezydenta usuneli rosjanie, napalmem. Ten, co wygral sfalszowane wybory, to gubernator rosyjski, w koncu komorowski to prawie wielopolski, prawda?

Domagam sie takze usuniecia Interface Zero, bo to popluczyny po jedynie slusznym systemie.

Ten komentarz został usunięty przez autora. -

Czekaj Borejko, Ramel Cie jeszcze pozwie, zebys oczyscil sie z zarzutow. :P

Wydawca zaczął usuwać komentarze!

Przepraszam, ale w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia tożsamości uczestników ankiety, żaden sąd nie rozpatrzy umowy ustnej. Na miejscu Borejki nazwę Międzymordzie bym zarezerwował do własnego użytku i pozwał Ramela o jej bezprawne wykorzystanie.

Miedzymordzie jest juz zarejestrowane i nie mozna go zarezerwowac. Wiec prosze o usuniecie tego. Juz nie wiem czego, ale trzeba to usunac, bo to krzyzuje. A jak sie da juz krzyz, to sie nie da usunac. I co wtedy?

Wtedy trzeba poprosić jakiś hufiec harcerski, coby postawili jakiś krzyż gdzie indziej, następnie poslać tam TVN czy inne Polsaty, zapakować do autobusów kilkanaście sztuk moherów i posłac za harcerzami. Potem digitalizujemy grupy epatujące ładunkiem negatywnym, czyli bandę murzyn...ups, afroamerykaninówerów, niejakiego Olszaka, Cejrowskiego i Mela Gibsona. Ostatni etap to nadanie temu nazwy brzmiącej z hamerykańska. A potem to już czekamy na armageddon i Bruce'a Willisa w promie kosmicznym "Najświętsza Panienka".

A może by tak modnie: Interface zErotica

interface zero: kult miedzymordzia. graj miedzymordziem jest afair Ignacego, wiec bedziesz pozwany, borejko, o prawa autorskie. ktos juz otwiera wino z tej okazji.
-

Panie Wydawca
Jestes Pan jak Radio Erewan
Nie wino, a szampana. Nie otwiera, a kupuje. Nie w sklepie, a na stacji.

Prosze sobie teraz usunac komentarz.

Usune, jezeli wycofasz swoje oskarzenia wobec mnie.

Pozywam Was za ujawnianie treści komentarzy!


l.

Usunę Wasze komentarze jeśli przyznacie, że miałem rację i nie chciałem ich usunąć.

Nazywam Was kolkiem graniastym!

Przyznamy racje, jak przyznasz, ze przyznajemy racje i ze zlamales warunki publikujac ankiete, lamiac prawa autorskie wikipedii i prezydenta.

Pozwijcie mnie! W sądzie przyznacie mi najmojszą rację.

Pozywam siebie za ujawnienie PItów przed sobą i małżonką, czyli współwinną. Ktoś się przyłącza?

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget