Neverwinter Nights: k6 darmowych modułów na jesień

Jesień zbliża się wielkimi krokami, deszcz pada na to miejsce w centrum Europy więc wypadałoby się rozglądnąć za grami na długie wieczory.
Albo modem do gier, które już są w domu na półce.
Bo ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają gry, które już raz widziałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się gra, którą pierwszy raz widzę.
Nie szukałem modów do ściągnięcia najbardziej grywalnych, z najlepszą grafiką czy najbardziej "realistycznych". Szukałem darmowych dodatków, które już skądś znam lub mogę znać i postaram się w nie pobawić tej jesieni.

Fighter's Challenge II to mod będący konwersją dodatku o tej samej nazwie z 1994 roku, oczywiście do AD&D. Autorem oryginalnej wersji pnp był Drew Bittner, zaś mod do gry komputerowej zrobił thegeorge. Więcej informacji o tym dodatku można znaleźć tutaj i stamtąd można też pobrać dodatek.
Oryginalna papierowa wersja jest jeszcze dostępna w internetowym sklepie Amazon.

The Acursed Tower to dodatek na podstawie 32 stronicowej przygody autorstwa samego R.A. Salvatore.
Nie zabraknie tam znanego wszystkim sympatycznego złodziejaszka Regisa, czy Drizzt Do'Urdena.
Przygoda zaczyna się w portowym mieście Luskan, gdzie BG są zatrudnieni  przez kupca do ochrony (a jakże!) karawany w  podróży w niebezpieczne góry Grzbietu Świata.
Mod do pobrania stąd, zaś wersji papierowej można szukać na Amazonie.


Search for the Temple of the Golden Spire
to mini moduł opublikowany w 22 numerze White Dwarfa autorstwa Barneya Sloane, poddany konwersji przez Clyorders. Pierwotnie był to typowy wilderness z kilkoma lokacjami. Dzisiaj po 30 latach można pograć sobie w niego na NvN2.W Icewind Dale grał pewnie każdy szanujący się miłośnik cRPG. Po latach można sobie odświeżyć tą grę tyle, że już na silniku NvN2. Za remake pierwszego rozdziału i prologu odpowiedzialny jest IWD NWN2 Team. 
Moduł można pobrać stąd.
Gry fabularne to nie wszystko. Oto Labirynt, moduł do NvN, który pozwoli nam przeżyć interaktywną przygodę na podstawie filmu Jima Hensona z 1986 roku o tej samej nazwie.
Stąd można pobrać sobie ten mod.


Ravenloft Revelations to moduł do NvN 2 za sprawą którego możemy uczestniczyć w przygodzie luźno opartej na powieści Vampire of the Mists autorstwa Christie Golden. Elfi nekromanta zaproszony przez wampira. Sztampa, ale interaktywna. Jeśli dobrze pamiętam Wampir z mgieł to jedna z pierwszych książek osadzonych w świecie Ravenloft, a wydanych przez ISA. Niestety dostępna jest tylko na Allegro.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget