Nehrim PL

"Nehrim - na krawędzi przeznaczenia" (niem. "Nehrim - Am Rande des Schicksals"),  to jedna z największych, całkowitych konwersja gry TES IV: Oblivion.
Miesiąc temu ukazała się wersja angielskojęzyczna i równocześnie ruszyły prace nad spolszczeniem (odpowiedzialne za to jest Clockwork City). Mniej więcej za tydzień otrzymamy kolejne demo tej konwersji - więcej informacji znaleźć można tutaj.
Gotowa jest już strona w wersji polskojęzycznej Nehrim, gdzie można dowiedzieć się więcej szczegółów. 
Nasz projekt Nehrim w stosunku do Obliviona ma się nijak. Zbudowaliśmy nowy świat, który nie ma nic wspólnego z Tamriel ani światem TES. To właśnie jest cecha charakterystyczna całkowitej konwersji: działa niezależnie od głównej gry. Można powiedzieć, iż w pewnym sensie Nehrim jest najprawdziwszą nową grą.
To tyle tytułem wstępu. Jednak dlaczego Nehrim jest wyjątkowy? Dlaczego warto go pobrać i grać?
Podamy kilka głównych powodów:


1.) Nehrim to gra skupiająca się zarówno na fabule, jak i klasycznej rozgrywce RPG. Wykonujesz zadania, zdobywasz punkty doświadczenia, zbierasz coraz lepszy ekwipunek. Ten opis jest bardzo sztampowy, jednak w przypadku Nehrim złoty środek stanowi doskonała równowaga pomiędzy znakomitą prezentacją świata i wydarzeń a samą rozgrywką. Tutaj jeśli nie masz motywacji, aby kontynuować raz rozpoczętą grę, to zapewne wykonujesz coś w niewłaściwy sposób.
2.) W każdym zakątku świata Nehrim zawsze znajdziesz coś nowego. Monotonne lasy i powtarzające się podziemia? Nie, tutaj tego nie ma! Sam przyznaj: kto pragnąłby przemierzać obszary, które można zobaczyć za oknem własnego domu? Nehrim zawiera unikalne tereny, jakich nie spotkasz w żadnej innej grze.
3.) Fabuła to coś więcej niż "Idź i ocal świat", znacznie więcej. Postaci posiadają bogate osobowości, zmieniają się w trakcie gry. Kto wie, czy nie narodzi się tutaj jakiś wątek miłosny...
4.) Ścieżka dźwiękowa jest całkowicie nowa. Nasi muzycy, Simon W. Autenrieth i Lukas Deschel byli bardzo zapracowani, tak iż teraz nawet najwięksi muzyczni malkontenci nie powinni narzekać podczas przemierzania nowego świata. Ponadto Schandmaul, znana folk-rockowa grupa napisze specjalnie dla Nehrim piosenkę.
5.) Nehrim posiada profesjonalne nagrania głosów postaci. I wcale nie jest to przesadne ani uproszczone stwierdzenie, albowiem jest tutaj mowa o 56 profesjonalnych aktorach oraz studiu nagraniowym z Berlina, które zachciało nas wesprzeć. Biorąc to pod uwagę można pokusić się o stwierdzenie, że Nehrim prawdopodobnie posiada najbogatszą ścieżkę dźwiękową wśród fanowskich projektów.
6.) Nehrim jest bezpłatny. Wystarczy posiadać grę TES IV: Oblivion.

Prześlij komentarz

A ja się akurat zagrywam w Obliviona :) Kupiłem w Carrefourze po 29,90 :P

No fajnie fajnie

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget