Film na podstawie The Elder Scrolls IV: Oblivion ?

ZeniMax zastrzegła 16 sierpnia prawa do realizacji produkcji filmowych, telewizyjnych i serwisów rozrywkowych. Jeśli chodzi o ekranizację gier moje odczucia są dosyć dwuznaczne.
Ciekaw jestem jednak ekranizacji czwartej części The Elder Scrolls, jak i książki, która ukazała się nie tak dawno temu pt. The Infernal City.
Zdecydowanie ciekawą informacją jest również fakt, że Todd Howard z Bethesdy stwierdził, że znają już szacunkowy termin. 


"Chciałbym udzielić odpowiedzi na pytanie o to, kiedy pojawi się nowa odsłona The Elder Scrolls, ale nie mogę" - mówi Todd Howard na łamach Voodoo Extreme. "To marka, którą kochamy, która jest bliska naszym sercom. Do Obliviona zasiadam jeszcze dziś i nadal świetnie się bawię. Mamy nadzieję, że pewnego dnia ukaże się kolejna część".


Howard wyjawia, że od czasu prac nad Morrowindem skład ekipy nie zmienił się znacząco. Ci sami ludzie stworzyli następnie wspominanego już Obliviona i Fallouta 3. "Odstępy, czasami nawet spore, zawsze będą się pojawiać między poszczególnymi częściami. Jestem jednak zaszczycony, że tak cierpliwie czekacie. Mamy nadzieję, że otrzymacie za to sowitą zapłatę. Dziękuję za cierpliwość, trwajcie przy nas" - kontynuuje.
Przedstawiciel Bethesdy zdradza, że pewne założenia dotyczące zapowiedzi nowego TES-a już są. "To jednak tylko szacunkowy termin i nie wolno mi o nim mówić" - podkreśla.
 za gram.pl

Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget