Łapu capu #4

Vortal, który ma wspólny cel - tworzenie najwyższej klasy serwisu dla ludzi z pasją, opublikował recenzję kawałka "grubej, lakierowanej tektury", czyli  zasłonki do Pathfinder RPG. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy serwis do końca roku opublikuje recenzję następujących produktów z Paizo:
  • Czarny Pionek (pierwsza połowa września)
  • Niebieski Pionek (druga połowa września)
  • Zielony Pionek, (pierwsza połowa października)
  • Pomarańczowy Pionek (druga połowa października)
  • Fest Fioletowy Pionek (pierwsza połowa listopada)
  • Czerwony Pionek (druga połowa listopada)
  • Biały Pionek & Żółty Pionek (dubeltowa świąteczna recenzja ukaże się w okolicach Gwiazdki)


Dział Warhammera, znanego wszem i wobec serwisu, który jest tworzony i kierowany jest także przez wyspecjalizowane redakcje odpowiedzialne za dbanie o aktualizację i jakość swoich działów przeszedł do fazy publikacji niepełnoprawnych tekstów nadesłanych na jeden ze swoich konkursów. Publikacja prac w wersji oryginalnej (bez korekty i  redakcji) przynosi same plusy czytelnikom, jak wymienia Redaktor:
  • zaoszczędzi się sporo czasu, który można przeznaczyć na inne działania,
  • czytelnicy w przyszłości docenią wkład redakcji w jakość tekstów
Takie posunięcie niewątpliwie poprawi jakość działu, a jednocześnie sprawi że Prima Polteris będzie nadal na swoim najwyższym możliwym poziomie.
REKLAMA
Promocja jest to oddziaływanie na odbiorców produktów danej firmy, polegające na przekazaniu im informacji, które mają w odpowiednim stopniu zwiększyć wiedzę na temat produktów lub usług oraz samej firmy w celu stworzenia dla nich preferencji na rynku.
za wikipedią
Paskudne wakacje sprawiły, że przegapiłem wymiany stołków w Radzie Gabinetowej PZPN. Czerpano wzorce z samej wierchuszki, czyliż polskiej polityki.
Wraz z zmianą Red. Nacz. zmieniono stanowiska Redaktorów poszczególnych działów na tzw. Młodzieżówkę Dziecięcia Nienarodzonego.
Pojawili się niezwykle empiryczni redaktorzy działu filmowego, książkowego (19l.- gratulacje z okazji urodzin) i karcianego (16l.).
Dzięki tym posunięciom serwis obecny od lat w jednym numerze Playboya będzie odbudowywał swój autorytet, wyzbędzie się pieniactwa i TWA. Działy zdobędą w ten sposób autonomię i nie pozwolą zakulisowo sterować sobą, a pomoże im oczywiście w tym hymn:  "Bo Polter sprawi snadnie - co stoi, nie opadnie..."
Jeśli ktoś stęsknił się za grami oznaczonymi narracyjnym ADHD, powinien rychło odwiedzić shoutbox Go Play. Znajdziemy tam personę wszem i wobec znaną, czyliż Wielkiego Ariocha!
Zaręczam, nie trzeba przyjmować tetrahydrokannabinolu. Ja osobiście praktykuję metodę dawkowania stanu odprężenia i zaglądam tylko raz w tygodniu.
Prezentowane są tam arcyciekawe króliczki, babeczki z wielkimi oczami z Nagasaki, ciekawe filmy tryskające do'w'cipem.
Zapoznać się można z  niepublikowanymi dotychczas faktami z życia Ariocha np. którego podręcznika z autografem Trzewika wstydzi się po dziś dzień.
Niestety Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nie uwzględniło sugestii licznych ankietowanych i ROBOTICA nie zostanie wystrzelona w kosmos. W drugiej turze głosować możemy tylko na Lema, Heweliusza, Ary Sternfeld i Pana Twardowskiego. A szkoda.
Prezenter telewizyjny (Oczywiście Andrzej Ma Rację), który wszystkim przyznaje racje, nawet jeśli adwersarz nie ma racji, rozpętał sobie dyskusję. Dyskusję na temat serwisu w którego ideę od początku wpisany był motyw wsparcia finansowego dla autorów tekstów. W trakcie przerwy wakacyjnej okazało się, że Tomakon, który prowadził "strasznie pedalski i nieciekawy temat" Karnawału Blogowego RPG został nominowany do Księgi Rekordów Guinnessa. Zdobył bana w 2 komentarze!

Chwały nie dodał sobie autor Drogi ku chwale. Również został usunięty z serwisu społecznościowego upodobniając się tym samym do kobiety bez winy i wstydu, czyliż Nemezis.
Oczywiście prezenter Andrzej Ma Rację zachował wstrzemięźliwość w dyskusji.

Do czasu, bowiem w kolejnych wpisach przyjrzał się umiejstności prakour z najnowszej gry. Na szczęście sympatyk klannazistowskiego le parkouru uspokoił dyskusję, zaznaczając, że w tym systemie skakało się wczesniej po murach i rozbitych samochodach.
Fakty są zupełnie inne.
Pierwsza strona poświęcona krasnoludzkiemu le parkour powstała w 1969 roku i skierowana była do fanów WFRP.
Bożyszcze mrocznych cierpiętników utrudnia śledzenie siebie w internecie zapuszczając się na angielskojęzyczne strony. Z jego sygnatury zniknęła już dawno informacja o Chiefie Team Translators Polish on South&Afternoon Polish.
Dziś reklamuje tylko nie tylko serwis, który dotrzymuje kroku aktualnym wydarzeniom związanym z WoD. (ostatni raz dotrzymał kroku 11 grudnia 2009 r.) TEMPO!
Editor-in-chief of Omni Eros a World of Darkness fansite mroku ma zbyt mało, zajął się więc reklamą parowych opowieści o dziwnej treści.Prześlij komentarz

"czytelnicy w przyszłości docenią wkład redakcji w jakość tekstów"

To jest cytat? Daj linka.

Proszę http://wfrp.polter.pl/karp,blog.html?9502:
W tym roku zdecydowaliśmy się na publikację prac w wersji oryginalnej, a wpływ miało na to kilka czynników. Dzięki takiemu zabiegowi zaoszczędzimy sporo czasu, który będziemy mogli przeznaczyć na inne działania, zapewne też uda nam się opublikować większą ilość prac (wstępnie myślę o około dziesięciu) co będzie plusem dla czytelników, którzy dostaną więcej erpegowego mięska. Niestety ucierpi na tym jakość tekstów, ale też może dzięki temu czytelnicy w przyszłości docenią wkład redakcji w jakość tekstów. W kolejnej edycji konkursu – która miejmy nadzieję będzie miała miejsce za rok – bardzo poważnie będziemy zastanawiać się nad powrotem limitu objętości tekstu.

Ma rację!
Za często przyznaje rację.

ups...

Piehdolicie panie. Erajosz od postnuklearnych króliczków z trzema cycami fajny jest, zaś "Furia RPG" (RPG to podobno w tym przypadku skrót od Retarded Playing Gangstas) to ma zajebiaszczy piar, ostatnio bowiem widziałem jej reklamę na przeterminowanym jogurcie, z któregoż wyskoczyły na mnie wkurwione kultury bakterii z berretami i beretami.

@Khaki: Racja Mocium Panie!
@Qball: Przypominam że B&B to znak zastrzeżony od końca lat 60 przez Conanescu, który wydał grę Bazyliszki i Barbakany. Ale Beretty & Berety brzmi niezwykle inspirująco!
Pomyślę w nocy nad grą o tym tytule, w fazie REM.

Świetne podsumowanie nudnego sezonu ogórkowego w fundomie 2010.

Jak zwykle Borejko blyszczy

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget