SW: Brawurowy i Grywalny Mass Effect

Co łączy Przewagi, Zawady, Blotki z SSV Normandia, komadorem Shepardem i rokiem 2183?
Obsidian Portal.
Internetowa platforma do prowadzenia i organizowania sesji RPG, wspierająca  mnóstwo gier i systemów, pozwala na założenie wspólnego bloga \ wiki, a także zintegrowane narzędzia do pomocy w trakcie gry. Łatwo i prosto. Logować się można za pomocą którejś z popularnych platform (Google, Twitter, Blogger, Facebook  etc.)
Bez obaw. Na mapach Google znalazłem użytkowników z Polski.

Akcja rozgrywa się w roku 2183, kiedy to ludzie, po odkryciu na Marsie. SSV Normandia odkrywa, że byłe Widmo, turianin imieniem Saren, rozpoczyna krwawą kampanię przeciw rasie ludzkiej i tylko młody komandor i jego doborowa załoga mogą przeszkodzić mu w realizacji planów. Jednak po dłuższej rozgrywce okazuje się, że to nie Saren jest wrogiem, lecz inteligentne maszyny zwane 'Żniwiarzami'.
za Wikipedią
Przez przypadek właśnie natknąłem się na tym portalu na znaną chyba wszystkim fabularną grę akcji Mass Effect na mechanice Savage Worlds. Starą, bo starą, ale rozbudowaną. Setting powstał chyba w oparciu o Mass Effect -Star Wars Saga Edition i jest dosyć spory. Wystarczy spojrzeć do wiki.

New Rules
Setting and LocationPrześlij komentarz

Borejko, mam nadzieję, że napiszesz coś więcej o tym portalu bo wygląda to naprawdę dobrze. Dziś zajmuję się synem więc nie mam czasu w to głębiej zajrzeć - z bardziej szczegółową zajawką miałbym większą motywację :D

Ta kuglarz. Napiszę jak znajdę czas, czyli może to być niebaVem.

Obsidian to wiki, z całym dobrodziejstwem i przekleństwem inwentarza. Podłubałem i porzuciłem - za mało idiotoodporne i nie nadaje się dla lamerów mojego pokroju. Mniej wygodne niż portalik społecznościowy typu ning czy streemo.
Jak lubisz dłubać - dłub a jak nie poszukaj innej platformy.

Właśnie problem chyba leży w znalezieniu czegoś idiotoodpornego? Bo jak tak się zastanawiam i przy niemałym wysiłku można korzystać z wszystkiego co daje Google (są grupy dyskusyjne, jest wave, jest chat, jest picassa i knoll, jest strona na której to wszystko można połączyć w całość). Ale mówie to z pozycji osoby niekompetentnej - bo nie gram w nireealu.
Uprawiam jedynie sex na czaterii.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget