Piątkowa piątka #4

Rafał Sadowski to autor darmowej pięcdziesięciostronicowej gry o śnieniu pt. Into Dreams. Gra wcześniej ukazała się w wersji angielskojęzycznej, obecnie jest dostępna do pobrania z tego miejsca.
Into Dreams jest grą RPG, której tematem jest śnienie. Dosłownie. Gracze są Śniącymi – ludźmi dostrojonymi do tajemniczego Radia Śmierci, mogącymi śnić specjalne, unikalne Sny. Sny, które według nich, są ostatnią nadzieją ludzkości.
Będą walczyć z czasem, z niewyobrażalnymi
łamigłówkami a także z własnymi lękami. Będą także usiłowali odnaleźć Klucze, które ujawnią jeszcze głębsze poziomy ludzkiej podświadomości. Dopóki wszystkie nasze doczesne nadzieje
będą rozproszone, dopóty nasza przyćmiona wyobraźnia będzie rozdarta i jedyną rzeczą jaka pozostanie, będzie Idea – jedyny powód, by przechodzić przez to noc w noc.   
Idea.
Panaceum na ponurą przyszłość ludzkości.

Vuvuzele są wszędzie! Wśród goblinów, w kwaterze Adolfa Hitlera, Drużyna Pierścienia też ma problemy z plastikową trąbką. W Doomie to straszna broń. Ogniste vuvzele V1 mogłyby siać spustoszenie gorsze niźli V2. Vuvuzele są tak powszechne (dołączana jest do nich instrukcja obsługi), iż niektórzy wieszczą śmierć Mistrzostw Świata. Jeszcze inni tworzą generatory memów. Mylne jest jednak twierdzenie, że vuvuzele wywodzą się od góralskich trombit. Vuvuzele swój początek datują na rok 1660, choć historycy mają w tej kwestii podzielone zdania. Biblijny fragment dobitnie potwierdza istnienie vuvuzel w tamtejszych czasach.
Lud wzniósł okrzyk wojenny i zagrano na trąbach. Skoro tylko usłyszał lud dźwięk trąb, wzniósł gromki okrzyk wojenny i mury rozpadły się na miejscu. A lud wpadł do miasta, każdy wprost przed siebie, i tak zajęli miasto.
Joz 6 rozdział, a zwłaszcza 6,20

Doodle Gods - boska gra jakby nie było, znaleziona dzisiaj na Facebooku Furiatha
Zagraj jako stwórca wszechrzeczy i spraw, aby ziemia zapełniła się żyjącymi istotami. Prześledź ewolucję od czterech podstawowych żywiołów do najnowszych technologii człowieka.
Remigames
„303” to kolejna edukacyjna gra planszowa. Jeden z graczy dowodzi lotnictwem alianckim broniącym Wielkiej Brytanii (RAF) a drugi – lotnictwem niemieckim (Luftwaffe). Gra ukaże się we wrześniu tego roku na wystawie „Battle of Britain” w Parlamencie Europejskim w Brukseli. To kolejna gra wspierana przez Instytut Pamięci Narodowej... A niektórzy nadal zapatrzeni są w Norwegię i tamtejsze gry dofinansowywane przez budżet państwa. Instrukcja "303" w wersji beta do pobrania z tego miejsca.

Weem jest odpowiedzialny za Muleonomicon (po lewej), niewidzialnego stalkera do D&D mini, informację o D&D 5ed., GTA: Drow City itp. Warto śledzić jego Twitter lub blog.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget