Piątkowa piątka #3

W poprzednim tygodniu ze względu na wojaże piątkowej piątki zabrakło.


Na gorąco: Staszek 'Scobin' Krawczyk napisał artykuł dla Technopolis, traktujący o przydatnych źródłach do tekstów naukowych o grach komputerowych i nie tylko. Odsyłam do tekstu: Ludologia dla studentów.

Szukałem pewnej gry z Encore w internecie i jeden z moich Czytelników (Jacek, odpowiedzialny za renowację Monstrum ) przyszedł mi z pomocą i podesłał mi link do skarbnicy starych gier planszowych o  nazwie Magia i Miecze. O ile Magiczny miecz, Talisman i Magia i miecz mnie nie interesowały zbytnio, to tutaj znaleźć można sporo gier z Encore, Gambit, Noviny, Galakty etc. Kwestię ich legalności pozostawiam moim Czytelnikom.
Nawiasem mówiąc prace nad renowacją Monstrum nie zastygły w miejscu, jak zapewniał mnie Jacek.

Kolejna strona, tym razem podesłana mi dawniej przez Zbyszka hallucyona wyszperana na Strike to Stun, to blog grafika Russ Nicholsona. Miłośnicy Starego Świata chyba znają jego kreskę.

Stargazer's World zlinkował do zbioru kilkudziesięciu darmowych fontów powiązanych z twórczością Tolkiena. Przydatne. Tolkien Page: Fonts

Ale tak naprawdę linkiem najważniejszym jest strona Darmowego dnia gier fabularnych oraz wydarzenie na Facebook'u.

Śledźcie uważnie stronę na Facebooku bowiem ilość materiałów, które przygotowali dla Was autorzy, fani i wydawnictwa może Was zaskoczyć.
Naprawdę.
I ma się rozumieć, że pozytywnie oczywiście.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget