Evolution of Fantasy Role-playing Games

Michael Tresca (Examiner) napisał swoją pierwszą książkę non - fiction pt. The Evolution of Fantasy Role-Playing Games (TEFRPG). Autor prześledził ewolucję gier fantasy od gier tabletop, poprzez kolekcjonerskie gry karciane, aż do MMO.
Innym ważkim tematem poruszonym w książce ma być wpływ i dbałość o szczegóły J.R.R Tolkiena na gry, ewolucja gier online w zakresie możliwości technologicznych, początki gier książkowych i fikcji interaktywnej, bogactwo środków przekazu, struktura narracyjna itp.
Książkę można już zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym Amazon za 35$.

Prześlij komentarz

Ja przepraszam, że tutaj, ale nie mogę znaleźć kontaktu do ciebie na blogu. Chodzi o sprawę techniczną. Od jakiegoś czasu 3/4 twoich postów otwiera mi się tak, że nie da się ich przeczytać - cała treść chowa się do jakiegoś diva po lewej i widać tylko ostatnie kilka liter każdej linijki. Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i wszędzie jest tak samo... Nie wiem, może to tylko coś u mnie, ale na wszelki wypadek to zgłaszam, bo jest szansa, że inni też nie mają możliwości czytania twoich wpisów. Jak już to przeczytasz, to śmiało usuwaj komentarz, bo jest nie na temat :-P

Hej! Dzięki wielkie. W sumie dostałem już trzeci (od Ciebie) sygnał że jest coś nie w porządku z tym szablonem.
Postaram się zmienić go przez ten długi weekend.

A postów nie kasuje. Nie ta liga. (heh)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget