DDGF 2010: Podsumowanie + lista materiałów

Powiem szczerze, nie spodziewałem się że 19 czerwca pojawi się tyle materiałów, zwłaszcza takiego sortu. Jazda Próbna Wolsunga wraz z scenariuszem, porady i scenariusze do Cold City, technoklanyckie manewry bojowe do Klanarchii, czy wreszcie Evernight od Gramela to świetne rzeczy i trzeba przyznać, że nie otrzymujemy takich materiałów zbyt często.
Jednak Wolsung, Klanarchia, Cold City i Evernight to nie wszystko.

Były przecież jeszcze:
Miałem teraz włączony kalkulator.
Policzyłem.
Ponad 600 stron materiałów w jeden dzień.
Sporo, nieprawdaż?

Tak, czy owak udało się przetrzeć szlak. Sądzę, że w przyszłym roku można pokusić się o stworzenie bardziej zorganizowanego i lepszego Dnia Darmowych Gier Fabularnych.

Na pewno potrzebne jest do tego zaplecze ludzi, choćby do roznoszenia ulotek po księgarniach, sklepach hobbystycznych, jak ja to wczoraj zrobiłem w Bielsku-Białej. Tak na marginesie Jazdy Próbne Wolsunga i Evernight'a rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a raczej miałem ich za mało wydrukowanych.

Świetna byłaby fundacja, dzięki której można by zebrać pieniądze na druk lub sponsorowanie różnorakich przedsięwzięć. Jeśli już nie fundacja to choć konto Pay Pal, na które można by zbierać fundusze.

Dobrze byłoby pozyskać sponsorów spoza branży gier fabularnych, bo jak chyba wszyscy wiemy ta nie jest chyba jakoś szczególnie dobrze sytuowana.

Takich pomysłów jest zapewne sporo i warto aby wydawcy, autorzy i inni zainteresowani porozumieli się i przedyskutowali ważkie kwestie.

Podsumowując jestem niezmiernie rad z tych wszystkich materiałów. I z nadzieją patrzę na przyszły rok.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim autorom, wydawcom i zainteresowanym osobom!

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget