Arur Szyndler pisze!

Artur Szyndler zamieścił na na portalu Kryształy Czasu swą miniaturę literacką pt. "Bitwa 40 dni i nocy...... Pertraktacje". Poziom literacki przedstawionego fragmentu większej całości (jak podejrzewam) pozostawiam ocenie Czytelników.
Z całością tekstu można zapoznać się w tym miejscu.

„Godnych sprzymierzeńców mają reptillioni” – pomyślał Katan i ….nim jednak upłynęło 30 sekund od pierwszej eksplozji zaczął cofać czas. Niczym antyczny astrolog, w wielu modlitwach do samego siebie, wiedząc, że na pewno zostanie zauważony- zmieniał czas. Teraźniejszość przechodziła w przeszłość i tak etapami krok po kroku, po kilka sekund bitwa zaczynała sie w jakimś etapie i znowu cofała sie w przeszłość. Za każdym razem Katan modlił się do swej boskości i był zauważany. Za każdym razem jego wiara i samozauważenie ochraniały go od kary, jaką w najłagodniejszej postaci była śmierć."
PS. Warto odnotować, że wśród ostatnio dodanych materiałów pojawił się Schemat pisania przygody - tekst, który z góra 15 lat temu krążył na dyskietkach. Warto się z nim zapoznać by przypomnieć sobie jak to bywało drzewiej.


Prześlij komentarz

Bożesz ty mój! Stylistycznie strasznie cytat zgrzyta.

Jednak są wewnątrzopowieściowe powtórzenia jak u ASa. heh

Jak widac redakcja w MAG-u wcale nie byla potrzebna i zrobila KC duza krzywde;)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget