Dungeons & Dragons dla dzieci

Michael Tresca w swoim dzisiejszym wpisie zwrócił moją uwagę na PDF, który pojawił się na stronie Wizards of the Coast ponad trzy tygodnie temu.
Chodzi o Monster Slayers: The Heroes of Hesiod, 14-stronicową grę przeznaczoną dla dzieci powyżej 6 lat. Faktycznie gierka wydaje się być doskonała dla dzieci i może rozwijać umiejętności matematyczne, czytanie, pisanie, współpraca i przywództwo, rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie (jak to jest reklamowane przez WotC).
Monster Slayers: Heroes of Hesiod nie wymaga wiedzy o Dungeons & Dragons, wszystko co potrzebne do gry to kilka kostek kostek, ołówki i 15 minut do godziny.
Gierkę napisał  Susan J. Morris na podstawie powieści Lukasa Rittera pod tym samym tytułem. Więcej informacji o niej na stronie Wizards of the Coast.
Pobierz Monster Slayers: The Heroes of Hesiod.
Sztandarowe bestie D&D: Beholder i Czerwony Smok
Źródło: Examiner
PS. Jeszcze raz. Całemu e-fundomowi najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dobrych Uczynków. Dużo menelskich LARPów, tłuczonych słoi na sesji, niemoderowanych wieści bez treści, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy itp.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget