Dzień Darmowych RPG

Porozsyłałem/ rozsyłam (bo o kimś mogłem zapomnieć) list do polskich wydawnictw przypominający i zachęcający do uczestnictwa w polskiej edycji Free RPG Day.
Chciałbym aby akcja przeniosła się na nasz rodzimy grunt, na razie Piotr Koryś z wydawnictwa Gramel przyłączył się do Dnia Darmowych RPG, liczę że tych wydawnictw będzie więcej.
Ot, taka mniej humorystyczna wersja Listu otwartego do wydawnictw.

19 czerwca br. odbędzie się czwarta edycja Free RPG Day. Jest to inicjatywa North American Roleplaying Industry, inspirowana Free Comic Book Day. Free RPG Day ma na celu promowanie małych i dużych wydawnictw związanych z branżą gier fabularnych poprzez udostępnienie darmowych materiałów (np. w postaci elektronicznej PDF lub drukowanej). Dotychczas Polskę reprezentowała jedna firma: Q-Workshop (w tamtym roku wydała nawet specjalny zestaw kości).

Zwracam się z prośbą w imieniu swoim i fanów gier fabularnych w Polsce o pomoc w przeniesieniu tej akcji na rodzimy grunt.

Zalet takiej wspólnej akcji wymieniać nie trzeba, kilkuletnie doświadczenie na rynku zachodnim pokazało, iż akcja propaguje same wydawnictwa jak i poszczególne gry bądź produkty z nimi powiązane

Gdyby wyrazili Państwo chęć uczestnictwa w polskim odpowiedniku Free RPG Day prosiłbym o nadesłanie informacji, jakie materiały i w jakiej formie mogliby Państwo udostępnić w owym dniu.


Dziękuję za odpowiedź
PS. Więcej informacji o samej akcji można znaleźć na stronie Free RPG Day


Prześlij komentarz

Ciekawe czy ktoś jeszcze odpowie.

Nie wiem, czy to komuś do czegoś potrzebne, ale chętnie w ramach akcji udostępnimy PDFa z pierwszą edycją Poza Czasem, a może i kilka papierowych podręczników uda nam się sprokurować. :-)

Dziekuję Elentir ślicznie!

Ellentir - dzieki, nie bede sam jak palec :)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget