Savage Worlds: Loaerth & Feywyrd

Loaerth & Feywyrd to nowo powstający setting do Savage Worlds tworzony przez Nevermeet Press. Niecały miesiąc temu to wydawnictwo otrzymało licencję Pinnacle Entertainment Group, tak wiec przed L&F świetlana przyszłość.

Setting wydaje się być o tyle oryginalny, że przełamuje tolkienowskie stereotypy wywracając je niekiedy nawet do góry nogami. Autorzy zapewniają jednak że praca nad rasami jest w toku i może ulec zmianom, nim L&F zostanie opublikowane.
Dzisiejszy tekst na stronie Nevermeet Press, dotyczący trolli w Loaerth & Feywyrd pokazuje zupełnie inne oblicze tych istot jakie znamy z Savage Worlds. Dla przykładu istoty te wśród swoich umiejętności posiadają Oral Tradition, a przewaga rasowa Befuddling Tongue sprawia, iż są mistrzami rymów i zagadek. 
Źródło:  Nevermeet PressPrześlij komentarz

Jestem pełen podziwu dla wszystkich którzy mają jeszcze odwagę tworzyć gry fantasy, szczególnie gdy starają się zrobić coś w oryginalny sposób, a nie kopiować utarte schematy.

Coś mi się wydaje że tych gier powstaje sporo Omlet.

Rzuciłbyś jakimś tytułem jeśli znasz? Jakiś rok totalnie nie interesowałem się grami fantasy i dopiero teraz mnie wzięło... Nawet nie wiem gdzie miałbym szukać.

Pieśn lodu i ognia, jakieś ziny darmowe linkowałem z settingami do Pathfindera, Two Worlds, Zeb Fantasy Roleplaying System.
Wiesz teraz moda na transhumanizmy i badanie zawartości energii słonecznej w energii słonecznej.

ZEFRS mi nie podszedł, a do Song of Fire and Ice musiałbym książki poczytać :)
Ale two worlds zaraz zbadam.
Dzięki!

System Davida "Zeba" Cooka, to retrogra, nie nowość. Popełnił ją coś na początku lat 80-tych, kilka lat temu ją odkopali.

A to wiem. Tzn dopiero dowiedziałem się w grudniu tamtego roku, tak gwoli scisłości. Szczerze mówiąc trochę zbił mnie z tropu Omlet.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget