Prześlij komentarz

Korzystanie z naszej rodzimej klasyki bije na łeb korzystanie z jakiś brytolskich wynalazków w dziedzinie nonsensu.

Tak trzymać.

Tak tylko widzisz Tomakon MPython śmieszy dziś młode pokolenia, a my stykamy się teraz z pokoleniem, które Bareji nie rozumie, nie lubi i kiedy słyszy "że dawniej tak było, że nic nie było" to stwierdza: "że musiało być w Tesco".
A tak przecież było. Że nic nie było.

A może było? Tylko że w Tesco, ale wtedy Tesco nie było? A może było?

@Borejko
Widzę, że wróciłeś do formy :-)

4 roczki miałem, a pamiętam Qball jakbym miał 8. http://www.youtube.com/watch?v=QuskLr1DiwA
A dzieki Robert, dzieki!

Żebym jeszcze rozumiał, o co chodzi.

Krakonman: nie można zrozumieć, o co chodzi, bo o nic nie chodzi.

Rozmawiałem ostatnio z Aghadem jaki jest główny problem polskich rpgowców i szybko doszliśmy do wspólnego wniosku, że większość z nich nic nie robi, przychodzi na gotowe i jeszcze narzeka, że nie jest to takie jak chciałby żeby było.

Łatwiej jest wybrać z sieci parę obrazków, wykazać się pseudo rozumem przy przekręcaniu nazwy (bo już strach obrazić Quentina wprost, żeby się ktoś przypadkiem nie przyczepił), niż samemu napisać bajerancką przygodę, która zwali kapitułę z nóg. Borejko takiej przygody nie może napisać, bo wtedy nie mógłby już narzekać na naszą hermetyczność i kolesiostwo.

Szkoda, że na każdego rpgowca, któremu się chce cokolwiek robić, przypada dziesięciu takich, którzy wolą narzekać. Bo napisanie rewelacyjnej przygody wymaga umiejętności i szczypty talentu, a krytykiem nazwać może się każdy, kto ma dostęp do internetu.

Borejko nie uczestniczy w konkursach Oskarze. Ostatni raz opublikowano jego przygodę około 2000 roku. Borejko nie jest godzien dostąpić takowego zaszczytu by rywalizować z ósemką obdarzonych talentem i umiejętnościami Twórców tworzących bajeranckie przygody...

Nie rozmawiałem z Aghadem, ale z Sklepową z nocnego i ma podobne zdanie na ten temat.

A przepraszam skłamałem. Borejko uczestniczył w castingu na Innego Kłentyna ogłoszonym w NF. Ale był taki kiepski że dotarł tylko do finałowej 4. Borejko jednak o tym informował. http://gryfabularne.blogspot.com/2009/01/finia-i-edycji-idola-czyli-to-roboty-u.html

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget