Borejko zaleca #2

Poprzednim razem w polecankach było więcej stron angielskojęzycznych - tym razem vice versa.


Blog Maćka odkryłem przypadkiem. Właściwie to pierwszy stricte v-blog o grach fabularnych. Nerdosfera, bo o nim mowa to 7 filmów. Ostatnio Maciek opowiadał o trzeciej edycji WFRP, co prawda było to w styczniu, jednak jak zapewnia w lutym  jeszcze coś się pojawi.


Technopolis to podstrona Polityki, na której można znaleźć naprawdę dobre recenzje, wywiady i aktualności. Jeśli nie masz ochoty czytać o grach w stylu dawnych magazynów papierowych - screenshot z bugiem gry i podpis: "ależ jaja, ale śmieszne"   to miejsce dla Ciebie.
Opium. Strona prowadzona przez 4 osoby, a jednak dostarczająca multum informacji o filmach, zwiastunach, szortach, itp. Jeśli szukam ciekawych filmów, bądź informacji o nich, wywiadów z osobami niekoniecznie znajdującymi się na pierwszych stronach magazynów filmowych to jest to właśnie Opium.Imperium Ojca to browserówka. Myślałem że od czasu gier opartych na Vallheru (i podobnych do nich) nie zaciekawi mnie już żadna. Miałem nawet propozycje zamieszczania wieści prasowych o podobnego typu grze, jednak jakoś nie byłem tym zainteresowany, a moi Czytelnicy pewnie również. Imperium Ojca to jednak co innego - satyra jakiej mało. Walutą są moherki, mamy i złe uczynki i pokusy i pokuty, księgi parafialne itp. Najlepsi stworzą pewnikiem geotermalne imperium. Zalecać może nie. Ale obadać można, lepsze to niźli kolejny "niepowtarzalny neverland fantasy".

Classic PC Games to strona ze starymi grami DOSowymi, na Amigę i C-64 jakich wiele w internecie.
Dlaczego o niej wspominam? Bo znalazłem na niej np. Buck Rogersa, Neverwinter Nights i inne stare gry o których wspominałem np. w tym wpisie  (i tym również) dotyczącym cRPG-ów opartych o AD&D.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget