Tetrykz Prezents: NALEPIOKI 2009!

Nalepioki* to nagroda przyznawana corocznie przez Olbżymią Kapitółę w składzie: Conanescu, Tetryk Nie Wymawiający "rz", Kapitan T'Rolla Neta, Człowiek Nowej Dekady, Troull McCartney i Pan Uśmiech Piosenka i Dolej Mi Jeszcze.
Patronatem medialnym jest wydawnictwo Słusznie Niedoceniani Tfórcy Prezents. Sponsoratem i cateringiem zajmuje się Królewska Kompania Kościarzy Kamikadze.


Jako że Tetrycy są na L4 z powodu przewlekłej grypy filipińskiej, spowodowanej karpią grypą nagrody przyznał sam Piano Terry.
___________
* Dotychczas nazywane PP (Pasami Portiera)


Satyra-gatunek literacki lub publicystyczny łączący w sobie epikę i lirykę (także inne formy wypowiedzi) wywodzący się ze starożytności (pisał je m.in. Horacy), ośmiesza i piętnuje ukazywane w niej zjawiska, obyczaje, stosunki społeczne. Prezentuje świat poprzez komiczne wyolbrzymienie, ale nie proponuje żadnych rozwiązań pozytywnych. Cechą charakterystyczną satyry jest karykaturalne ukazanie postaci. Istotą satyry jest krytyczna postawa autora wobec rzeczywistości, ukazywanie jej w krzywym zwierciadle. (za wikipedią)

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget