Dragon Age pen&paper dostępny

Do  sklepu internetowego Drive Thru trafiła pierwsza część papierowej gry fabularnej Dragon Age z Green Ronin Publishing. Autorem jest Chris Pramas, a sam pierwszy set składa się z dwóch książek i mapy świata.
Każdy z podręczników liczy sobie 64 strony, w pierwszym z nich - Player's Guide znalazły się podstawowe informacje o świecie gry, magii, zasady tworzenia postaci itp.
Z kolei Gamemaster's Guide  to podstawy prowadzenia gry, zaawansowane zasady oraz przygoda wprowadzającą graczy do świata Dragon Age.

Set pierwszy (PDF) kosztuje 17.50 $

Prześlij komentarz

Hehe, właśnie dzisiaj dostałem mój gratisowy egzemplarz gry, to się nazywa timing. Wiesz może kiedy ukaże się wersja pudełkowo-prawdziwa?

Albino też już to kupił i mi pisał mocno niepochlebne rzeczy o DA. Może wrzuci reckę.

Sporo pochlebnych wymieniał Pramas w Examinerze bodajże (linkowałem). Opiniotwórczy vortal wyraził opinię że bedzie to kiepska gra, bo oparta o 3k6. Także...nie wiadomo co myśleć. Fffakty są takie że mamy już do czynienia z nowymi cenami gier. 100$ będzie chyba standardem.. A szkoda.
@Paldyn: Nie wiem kiedy się ukaże, nie śledziłem za bardzo.

A ja, obdarty nędzarz, narzekam na podręczniki po 120-130 złotych...

Omlet. A ja czytałem gdzieś coś tam na jakichś forach o DA i WFRP 3ed. i tam raczej nikt nie narzeka na ceny. Ale to już mało wiele związanego ma z hobby chyba.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget