Znasz-li ten czas gdy WFRP 2 ed. się skończył ?!


Nadszedł w końcu upragniony czas. Czas w którym druga edycja gry dokonała żywota. Ten czas. Kultyści Tzeentcha osiągnęli swój cel: do tej edycji już nigdy nic nie wyjdzie! Chwalmy Pana!  
Njawr l'zimbar Tzeentch!

Oficjalnie już nic nie wyjdzie do:
  • gry, której kolejna edycja była słabsza niż poprzednia, co już samo w sobie było kuriozum
  • gry, której dodatki w Polsce osiągały cenę porównywalną z pełną grą fabularną, a fluff czerpano z pierwszej edycji garściami
  • gry, w której świat przedstawiony w fenomenalny sposób zniweczono
  • gry, w której szlaczki dookoła strony podręcznika przypominały pierwszorzędne dzieła trzeciorzędnego rysownika - trzylatka
itd.
itd.
itd.

Aż, do świata gry, w którym tysiące mieszkańców Midennheim, t(ł)oczyło codzienny bój, by nie spaść z Fauschlagu...

W przypływie łaski sporo materiałów online do WFRP 2ed. zniknie, a i forum jak to jest w corocznym zwyczaju FFG również.

Chwalmy Pana, albowiem czas zmian jest bliski!
Njawr l'zimbar Tzeentch!
Who kill JFK*? 


*Jegomościa Franza Karla

Prześlij komentarz

Nawet Czarodzieje z Wybrzeża nie są tak chamscy by usuwać ze swojej strony wszystko co dotyczy edycji przed "4". Na Strike To Stun skomentowali to bardzo dosadnie.

Ebzenebel z Koryntu

Va bene! Słuszne to i sprawiedliwe. Oby FFG kryzys finansowy sprowadził na głowy demona najniższego kręgu sssyndykiem zwanego, z powodu bankructwa, a udziałowcy tego zacnego przedsięwzięcia potopili się we własnym moczu na chwałę Zmieniającego Ścieżki (w wersji staropogańskiej dopuszcza się również kozi mocz).

Widzę Borejko, że tak samo reagujesz na reedycje, jak ja na D&D 3E i dalsze gówna WotCu. Ech, Panie - starość. ;)

Jarl

@Jarl. Wcale nie. Podryguje, po prostu podskakuje i się podśmiechuję.
@Krzemień. Ludzie zjeżeni byli co roku. Jak pamiętam to ludzie non top musieli stawiać strony z archiwami, a to BI np z Marienburgiem, a to z forem z FFG- tam przecież znalazłem też cennik, który kiedyś wrzuciłem na bloga.

Nie ma sie czemu dziwić - przejeli fora i schedę po ostatnim wydawnictwie, mają licencję i nowy produkt, wyprzedają nakład tego co do drugiej edycji zalega im w magazynach i skupiaja sie na swoim nowym produkcie.

Ludzie ponarzekają, popisza internetowe petycje i na tym się skończy a życie (także i Warha 2e i 1e) będzie toczyć się dalej dawnym torem (możliwe że kapke wolniej).

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget