Warhammer 3 ed. w Polsce + błyskawiczna ankieta


Cesarz wydał edykt: w ten weekend odbędą się na całym świecie imprezy prezentujące (i nie tylko) 3 edycję Warhammer Fantasy Role Playing.
Polskę reprezentuje sklep Bard z Krakowa, gdzie zaprezentowana ma być nowa edycja gry.
Wszyscy wiemy, co to oznacza.

Skończą się dywagacje, domysły, rozkminki itp., o których można rozpisywać się na 50, 100, a nawet 200 komentarzy.
Rozpoczną się interpretacje, glosa, egzegezy znawców i szczęśliwców, którzy przybędą do sklepu i dotkną czubkiem palca serdecznego wskaźnika tej jakże fascynującej gry.

W związku z  tym mam do Was prośbę. Zagłosujcie w błyskawicznej ankiecie:
Ile komentarzy będzie w następnej wieści dotyczącej WFRP 3ed. na wiodącym vortalu :
  • 0 - 10; 
  • 10 - 100; 
  • 100 - do bólu kości i enterów

Każdy kto odgadnie przybliżoną ilość komentarzy może się tytułować Hofpförtner/ Wahrsage

PS. Mam nadzieję że impreza nie będzie wyglądać jak D&D Day w BB.

Prześlij komentarz

Mimo że jak na razie gra totalnie mnie nie ruszyła, szkoda że jak zwykle takie eventy odbywają się na drugim końcu Polski...

Gra grą, jednak jak czytam wszystkie to komentarze to... śmiać mi się chcę. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, ale wszyscy wiedzą lepiej jak będzie to rozwiązane bowiem na 15 screeniebyło widać wyraźnie że 4 kostki używa się do atakowania. A poza tym Jay Little pisał że ... itd.

O fuck, aż takie teorie ludzie snują? Ja tylko cośtam gdzieśtam, bodajże na FFG czytałem, i chyba jakiś filmik prezentacyjny na jutubie był. Komentarzy staram się nie czytać, szczególnie na poltku, bo mię krew zalewa.

Nie no ja wiadomo że czekam, ale nie podniecam się marketingiem Jaya z FFG, a tym bardziej nie wchodzi mi gdybanie i roztrząsanie każdego słówka/ zdania designera.

I tak gra musiałaby być naprawdę fenomenalna, żebym wydał na nią sto dolców... a niestety pewnie zbyt szybko nie będę miał okazji jej obadać.

Według ludzi z Barda, grę będzie można pomacać nie tylko w weekend, ale przez cały tydzień, zaczynając od soboty.

No widzisz Yubi tu też się kłania promocja Barda, nawet info na blogu nie zamieścili...

Na Falkonie obmacałem króciutko egzemplarz chłopaków z Portala. I powiem tak - jest idealną grą, żeby się nią, jako trzynasto-szesnastolatek zachwycić i wsiąknąć na amen w rpg. To zupełnie identycznie taki sam Warhammer, jaki dostałem 15 lat temu w ręce - czarno-biały, z paroma kredowymi stronami, z obrazkami, od których robiło się wilgotno, z tabelami trafień krytycznych i w ogóle...

3 edycją nie zachwycą się oldboje - pewnie dlatego, że niekoniecznie do nich jest kierowana. A płacz i zgrzytanie zębów tysiąca fanbojów na świecie blednie przy stu tysiącach potencjalnych klientów, których projekt zajawi jak, nie przymierzając, WoW.

Forma inna, treść różna, wartość ta sama...


l.

Dzieki lucku za wrażenia. Mi przyjdzie jeszcze po(sz)czekać na 3ed.
Raziel też coś skrobnął. http://permortisadgloria.wordpress.com/2009/11/15/wfrp-3ed-bylem-widzialem/

Odnośnie wartości (ale tej $) zauważę że zgrzytania zębami jakoś nie ma na zachodzie, jeśli chodzi o GRP Dragon Age. Tylko tu kwestia rozbija się o średnią średnią krajową.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget