Start konkursu z eSKY.pl

Pora na konkurs o którym wspominałem. Sponsorem i organizatorem jest eSKY.pl przy współpracy z Brandnewmedia. Wystarczy odpowiedzieć na jedno zadane przeze mnie pytanie i podać specjalny kod, który znaleźć można na tej stronie eSKY.pl. Konkurs rozpoczyna się dziś i potrwa do 14 listopada 2009. Prawidłową odpowiedź wraz swoim imieniem i nazwiskiem oraz kodem promocyjnym należy przesłać na mój adres: borejko[at]gmail.com. 
Pytanie:
13 lutego 2010 w Nottingham odbywa się Black Library Live 2010, jednodniowy event miłośników Warhammera. Proszę podać liczbę hoteli w Notthingham, których usługi można zamówić za pośrednictwem firmy eSKY.pl .

Nagrodami jest 5 kuponów rabatowych o łącznej wartości 250 PLN (5*50PLN). Każdy kupon rabatowy uprawnia do zniżki, przy zakupie pakietu w postaci hotel wraz z biletem lotniczym. Ważność kuponów wygasa w czerwcu 2010 roku.
Dodatkowymi dwoma nagrodami, które zostaną rozlosowane są: weekendowy pobyt w Barcelonie, oraz weekendowy pobyt wraz z przelotem w Rzymie. Te dwie nagrody rozlosowane zostaną wśród zwycięzców konkursów z 50 blogów, zrzeszonych w blogvertising.pl 
eSKY.pl.skupiał się dotychczasowo na sprzedaży biletów lotniczych i w tym segmencie wypracował status niekwestiowanego lidera w Polsce, prowadzi również ekspansję w Bułgarii oraz w Rumunii. W ostatnim czasie podpisali strategiczne partnerstwo na linii eSKY.pl – Expedia (największa firma turystyczna na świecie, ma ponad 21 mld $ obrotu rocznie). Dzięki tej współpracy eSKY.pl zbudowało zakładkę hotelową i zrobiło pierwszy krok w kierunku budowy internetowego centrum podróży dającego możliwość rezerwacji wycieczki (gotowego pakietu), ale również samodzielnego złożenia pakietu.

Prześlij komentarz

Oj! a to ci niemiła niespodzianka: imć Borejko zaprzedał duszę i zorganizował konkursik wespół z korporacyjnymi diabłami. Nieładnie, Waćpanie, nieładnie...

Jeść trzeba. Nikomu nie szkodzi ten konkurs chyba?


l.

Zbyszek korporacyjne diabły kupiły mnie już poczatkiem roku.
Lucek: Pić trzeba. Z głodu się jeszcze nikt nie zesrał.
Poczułem się jak 20 lat temu.heh
http://www.youtube.com/watch?v=teUAkXUq_Zg

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget