Savage Worlds: PEG, TAG

W tamtym tygodniu nie było, więc hurtem zestawienie przedpołudniowe wieści z tego tygodnia: PEG, TAG i bonusowo CheyennesPinnacle Entertainment Group
Ze strony można ściągnąć 32-stronicowy sneakpeak settingu tworzonego od 2007 roku o nazwie" East Texas University: Degrees of horror. Zawiera zasady tworzenia postaci, karty postaci, konspekty przygód etc. Więcej szczegółów o tej pozycji, na stronie 12 to Midnight.

Dodruk SWEX planowany jest na luty 2010 - w magazynach pozostało już tylko 300 egz.
Triple Ace Games:

Figure flats
Do ściągnięcia kartonowe podstawki do wycięcia i sklejenia, przedstawiające postacie do Daring Tales of the Sprawl
23  listopada do sklepów trafią dwa dodatki do Hellfrost, obydwa są tańsze w przedsprzedaży o 10% w cenie 31.50 $Hellfrost: Bestiary
Około 300 potworów i obywateli Rassilon. Wśród wielu stworzeń rozpisane jest szczegółowo kilkanaście rodzajów orków,  żywiołaków, smoków, pięć ras olbrzymów, trolle, Feye, demony i unikalne zwierzęta z  Hellfrost.
Hellfrost: Gazetteer
Opis kontynentu Rassilon, od pokrytego śniegiem Winterlands, do stosunkowo ciepłych wzgórza Hearthlands. Zawiera informacje dotyczące sfery społeczno - politycznej, tło i opis narodów, rządu, wojska, kutwów, haczyki na przygody, porady dla MG jak konstruować własne, osady, wsie i miasteczka etc. 
Hellfrost już od dłuższego czasu mi się podoba, a ten dodatek tym bardziej - nie zawiera on żadnych informacji dotyczących zasad samej gry, tym samym upodobniając go do Harn RPG.

Cheyennes savage sheet
Weird Wars 2 - SWEX edtion: karta postaci, karta sojusznika

*
Kucyka z rzędem temu, kto wymyśli określenie na "figure flats i delvy".

Prześlij komentarz

figure flats = papierludki

Figure flats? Płaszczaki...

Ta... srajtaśmowce

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget