Nominowane do ENnie: Game Night za darmo !


Magnum Opus Press początkowo wydawało mi się wydawnictwem Jamesa Wallisa stworzonym do odświeżenia dwóch pozycji: Dragon Warriora i jego sztandarowego Münchhausena. To jednak nieprawda, bo wśród autorów pojawiali się kolejni, których przeoczyłem jak np. Johny Nexus , który był felietonistą w Valkyrie, autorem w  Signs & Portents *.
Napisał też Slayers Guide to Gems Master, też dla Mongoose Publishing, a obecnie jest Redaktorem Naczelnym w Critical Miss. Ale przede wszystkim pisze humorystycznie na temat RPG, na tyle ciekawie, że jego książka Game Night (wydana przez Magnum Opus Press), nominowana była  do "ENnie"  w kategorii "Best Regalia" w 2008 roku. Krytycy porównują ją do twórczości Pratchetta.

Przechodzę do sedna.

Książka ta ukaże się za darmo na łamach ENworld w 26 odcinkach co tydzień - swoją droga to ciekawy sposób na promocję, bo pewno znajdą się osoby, które tĘ książkę nabędą. I ciekawe kiedy, ktoś u nas pokusi się o taki marketing.

Skoro już jestem przy Wallisie, warto wspomnieć, że nie tak dawno temu do sklepów trafił Prince of Darkness, dodatek do reedycji gry Dragon Warriors. (90 str, 12.95$). Podręcznik ten to połączenie sourcebooka i  siedmiu części klasycznej kampanii  fantasy & horror (czyli coś co Polacy lubią najbardziej...)


Signs & Portents w sumie wart jest osobnego omówienia - znaleźć tam można teksty do Earthdawna, Travellera, Runequesta, Conana i jest do pobrania za darmo z tego miejsca - prawie 90 stron.
Źródło: ENworld


PS. A ja dalej czekam, aż autor poprawi tą templatkę ... bo samemu już nie mam sił...heh.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget