Almanach bestii: Wau'Uyev - Zew Cthulhu

Istota wyłoniła się majestatycznie z mrocznych odmętów. Ogromne niczym ET22, odrażające, istne monstrum z najgorszego koszmaru podpełzło do centralnego sklepienia, po którym przemieszczał się przedstawiciel innego Bóstwa. Golgotha A'Ndryu rzucał nerwowo głową, wyginając nienaturalnie kark, jakby obawiał się konfrontacji.

Istota żwawo rzuciła się na A'Ndryu, wnet objęła go gigantycznymi ramionami, po czym wydała kilka miarowych dźwięków. Kilka sekund potem ciało Golgothy zniknęło w paszczy Wau'Ueva. Wau' Uyev mlaskał w rytm klaszczących kultystów otaczających centralny punkt sali.
HPL Covercraft & August Doreth- "The Lurker at the Thrashold"

Leningradzka bestia Wau'Uyev, to jedyny dotychczas udokumentowany przedstawiciel rasy służebnej Kroczących Między Cerkwiami.
Wu'Uyew to gigantyczna humanoidalna potworność. Nie pochodzi z ziemi i nie przebywa na niej niedługo (kilkadziesiąt lat). Podejrzewa się o powiązania z tajemniczą rasą Dhonk-Kingh. Ciało ma porośnięte gęstym futrem, przypominającym tajemniczy relikt z Białostocczyzny: Cwetr Ko'Kona. Zywi się własnoręcznie złapanymi dzikami, dziennie pożera minimum 3 kilogramy mięsa. Przywołany przez kultystów Pełzającego Chaosu i Bestii Nuklearnego Chaosu Nyarlathotepa w Czernobylu 26 kwietnia 1986 w Noc Hhahathithicahaha, czyli Tańczących z Flaszami.S 52 KON 50 BC 60 INT 01 MOC 30 ZR 20 Szybkośc 10 WT 55 
Modyfikator obrażeń: +6k6
Broń: Łapy 85%, 1k6 +mo. obrażeń
Pancerz: 6 punktów twardego naturalnego owłosienia (na całym ciele)
Utrata Poczytalności: 1/1k10 Punktów Poczytalności na rundę walki z nim (Uwaga: Przyglądanie się jakiejkolwiek medialnej informacji (zdjęciu, filmowi) zWau' Uewem wprowadza w osłupienie na 1k6 rund. Nieudany test sprawia że ofiara popada w odrętwienie, a jedyną rzeczą zaprzątującą go w tym czasie jest odwieczne pytanie "Jak takie Cóś istnieje?"

Atak miażdżący (jak u Cthonian)


Postać Wau'Uyeva przetransformowana do Klanarchii posiada fetysz: Rękawicę Kryształowego Piźnięcia za Trzy, a nie Cztery.

Prześlij komentarz

Do jasnej cholery, Adrianie, niemal spadłem z krzesła, jak przeczytałem ten wpis. Jest po prostu świetny! Gdzie Ci się te fantastyczne pomysły lęgną w głowie: podczas posiłków, w trakcie defekacji itd.?

Zdecydowanie to drugie, hallucyonie ;). Pomysł zacny Adrianie, faktycznie jest coś przerażającego w tym facecie.

aha, dzięki za pełne statystyki. Podejrzewam, że pancerzownica mogłaby go ugryźć... lub po prostu wkurzyć.

Rozbiło mnie...

A to już w szczególności: "Postać Wau'Uyeva przetransformowana do Klanarchii posiada fetysz: Rękawicę Kryształowego Piźnięcia za Trzy, a nie Cztery."

Buahahahaha

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget