Savage Worlds: Showdown Alpha za free!


PEG na swojej stronie zamieścił za darmo Showdown (w wersji alpha) PDF, który umożliwia rozgrywanie  taktycznych bitw z użyciem miniaturek w światach Savage Worlds.


Zasady jak przystało na Fast! Furious! Fun! mieszczą się na 4 stronach (z ilustracjami!), pozostała część PDF obejmuje zaawansowane zasady dotyczące np. magii i pojazdów, które można dołączyć w razie potrzeby.
Na następnych stronach znajduje się startowy scenariusz Rumble in the Jumble rozgrywający się na tajemniczej wyspie zwanej Titan Isle, w której Buck Savage i jego załoga stawią czoła Olbrzymiej Małpie Donga. Na samym końcu jak na bitewniaka przystało znalazły się karty i wzorniki. Całość liczy sobie 45 stron i naprawdę wygląda imponująco.
Imponująco, bo to gra raczej dla mnie: prosto, łatwo i przyjemnie.
By grać w Showdown potrzebna będzie podstawka do Savage Worlds, kości, talia kart i oczywiście miniaturki.

Na końcu wspomnę, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy Joel Kinstle objął stanowisko wiceprezesa w PEG.
Tagi:

Prześlij komentarz

Zamiast pisać petycje o wydanie Warhammera napisali by polaczkowie o wydanie czegoś ze stajni PEGa, bo jakiś taki skisły mamy ten polskawy rynek erpegie.

[heh]Podejrzewam że Shane nie chce wchodzić na rynek polski bo straszy tu Borejko i psuje wszystkie inicjatywy fanowskie, albo pisze że gry są nie do grania[/heh]

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget