Savage Worlds: settingi & ...


Jim Searcy z Studio 2 Publishing poinformował o trzech nowych pozycjach do Savage Worlds: Realms of Cthulhu, Demon Codex: Loch, Thousand Suns. Z kolei Legends of Steel omawia Kurt Wiegel.Pierwsza z nich to Realms of Cthulhu, campaign setting pozwalający rozgrywać przygody w najbardziej popularnych okresach dla Zewu Cthulhu (1890, 1920, i czasy obecne). Zawiera zasady dotyczące uszczerbków na zdrowiu fizycznym i psychicznym, bestiariusz, Mythos Tale i Creature Generator pozwalający tworzyć zupełnie nowe przygody.
Cena: 39.99$

Demon Codex: Loch to pierwszy rasowy sourcebook do Apocalypse Prevention Inc., poświęcony jednej z  ras: istotom wodnym. A.P. Inc to setting, w którym gracze wcielają się w pracowników jednego z biur rozsianych po całym świecie, mającym na celu chronienie ludzkości przed działalnością demoniczną, czy nadprzyrodzoną. Badają proroctwa, cuda i inne dziwactwa.
Cena: 19.99$


Thousand Suns: Foundation Transmissions to dodatek do wydanego w tamtym roku settingu S-F. Fundacja tworzy encyklopedię wiedzy, gromadzi, dokumentuje i kodyfikuje  wszystkie dane. Stąd w podręczniku tym znalazły się nowe, obce gatunki, stopnie wojskowe, bronie, roboty, przewodnik po Core Worlds etc.
Cena: 12.99$

122 odcinek videocastu Wiegla poświęcony jest settingowi sword & sorcery Legends of Steel, wydanym przez Evil DM Productions. LoS oczywiście przeznaczony jest do Savage Worlds.
Źródła: 
Studio 2 Publishing
Game Geeks
Tagi:

Prześlij komentarz

Jim Searcy zjada swój własny ogon. Jego dodatek o Lochach to zrzynka z popularnej gry Lochy i Smoki! Nie kupujcie tego, to czysta zrzyna w stu procentach!


l.

Nie prawda! To zrzyna z Bazyliszków i Barbakanów Druha Wojciechowskiego z 72 roku!

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget