Pathfinder: Adventure, Dungeons & Danger: Horror at Dagger Rock

Paizo nie przestaje zaskakiwać. A D & D: HaDR to darmowa, ponad siedemdziesięcio stronicowa przygoda z Sagawork Studios. Wewnątrz poza scenariuszem między innymi: mapy, opis kultu, nowe potwory, predefiniowani BG.
U podstaw Dagger Rock znajduje się jedna z najstarszych osad wydobywczych - Relford. Trzęsienie ziemi sprawiło, że Relford powoli umiera, przerażeni mieszkańcy opuszczają to miejsce, a ci którzy pozostali są nieufni wobec obcych ryglują swoje drzwi.
Wystarczy, że wspomnę o starożytnym kulcie Dagona, a wszystko stanie się przejrzystsze. Zapowiada się niezła przygoda, którą nawet mało wprawny MG może przekonwertować na swój ulubiony system.
Przeznaczona jest dla 4-6 graczy na  niskich poziomach doświadczenia.
PDF, 0.00 $,, 74 strony
Uwaga! Trzeba być zarejestrowanym, żeby ściągnąć tą przygodę. Przypomnę, że po rejestracji, można ściągnąć 560 stronicowy podręcznik za darmo do Pathfindera w wersji beta.

Źródło: Paizo
Tagi:

Prześlij komentarz

Dzięki za ten link. Przygodę ściągnąłem i wydrukuję niebawem. Prawda jest taka, że poważnie myślę nad powrotem do zasad AD&D. Pomimo tego, że od dłuższego czasu prowadzę #e/Pathfindera, ciągle zapominamy o jakiś regułach, modyfikatorach sytuacyjnych, wyjątkach od zasad. Jako że prowadzenie zgodnie z regułami to mój konik (napiszę o tym e karnawale, bo to dość specyficzne podejście), wkurza mnie niemożebnie. Stąd taka perełka w postaci modułu do 2E to gwiazdka z nieba dla mnie :).

Ja może bacznie nie śledzę Pathfindera, jak na początku, ale ta przygoda spodobała mi się po przeczytaniu streszczenia (lubię taki klimat przygód) A po drugie jest darmowa i sporych rozmiarów (70 str.), a to w sumie najważniejsze. Fajna rzecz. A jak jeszcze tu zajrzysz to napisałbyś może Paladyn coś więcej o Pathfinderze? Przyznam że znajomy teraz mi nie przywiózł, więc najwcześniej będe miał na gwiazdkę...

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget