44: A Game of Automatic Fear


Na stronie Stories You Play pojawił się darmowy PDF z grą 44: A Game of Automatic fear. Autorem jest Matt Snyder, grafik i designer (Dust Devils i D.D.Revenged, Nine Worlds, Dungeon Crawl Classics, Universalis RPG).

Jest rok 1950, wiek rozwoju technologii. Najnowszy wynalazek, telewizja przynosi informacje o zbliżającej się zagładzie atomowej.

W tym momencie wkracza konspiracja i Sekcja 44, która zastępuje żywych ludzi, trudnymi do wykrycia maszynami. Dyrektor (MG) tworzy podstawowe ramy dla Sekcji 44 (kilka szczegółów, reszta powstaje w trakcie gry), tworząc spisek i odpowiadając tym samym na następujące pytania:
Dlaczego zastąpiono konkretnego człowieka robotem? "Podmieniony" człowiek był żywy, czy martwy? Kto zastąpił człowieka: android, mechaniczny robot ? Kim, czym jest i dla kogo pracuje Sekcja 44? Etc.  Jak nietrudno się domyślić gracze w trakcie gry odkrywają niedoskonałości spisku. 
PS. Gra z pozoru przypomina mi świetny, australijski film "Dark City"


Dziękuję ja-prozacowi za info.
Tagi:

Prześlij komentarz

Masz moze pdfa? Nie chce mi sie na wordpressie rejestrowac, nie mam po co,

http://storiesyouplay.com/44/files/2009/10/44-A-Game-of-Automatic-Fear-6x9.pdf

Jak cos moge na maila tez podeslac pdfa. 4,7 MB.

Już podesłałem Sejiemu...tylko z drugiej strony zdaje się że Matt w tamtym roku usuwał ze sklepów swoje produkty (czy jakoś tak) i może chce sobie zobaczyć ile ludzi ściąga tą gierkę.
A tak nawiasem mówiąc nie chce mi się logować" Seji to trochę polteryzowanie. Minuta czasu.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget