!!!

ImageChef Word Mosaic - ImageChef.com
Dzisiaj Staszek (Scobin) został 50 osobą obserwującą mojego bloga. Około 160 osób ma mojego bloga w RSS-ach, kilkuset czytelników codziennie czyta moje wypociny (ostatnio padł rekord odwiedzin UU - bliżej 500 dziennie, niż dalej). Ponad 70 osób śledzi mojego Twittera.
Kiedy pomyślę o tych statystykach, nie wydaje mi się to zbytnio prawdziwe, a raczej kojarzy z kultowym "Rzeczywistość jest kłamstwem".
Heh.
Dziękuję!!!

Przede wszystkim Wam - Czytelnikom, Bagnu, Blogi.rpg, Polygamii i Paradoksowi (za to że potrafią linkować do bloggerów, w przeciwieństwie do Serwisów i Vortali), Ad Taily i wszystkim reklamodawcom (www.intragame.com, www.arena-albionu.pl, www.netia.pl, promolot, www.blogvetising.pl etc. etc.). Wszystkim, którzy uczestniczą w Karnawale Blogowym - cieszę się, że tylu ludzi bierze w nim udział.
Poprzestanę, bo z wymienianiem i podziękowaniami jest zawsze tak, że kogoś się pominie. Największy ukłon jest jednak w stronę Hipotetycznych Czytelników, czytających te słowa.
Zawsze.
Bo moje literki do kogoś trafiają. Raczej nie "kogoś", a Was Czytelników. I to Wam należą się naprawdę największe podziękowania, zwłaszcza że czytacie mnie z błędami i wypaczeniami, które są praktycznie w każdym wpisie.
Zaglądacie tutaj pomimo, że jestem trollem, palikotem, fejmusem, flejmusem, zakałą internetu, lanserem (reszty epitetów nie pamiętam, a mogłem zbierać...)
Jestem odpadem atomowym.
I na koniec, recepta fenomenalnego KOC- a na zakupy, czyli jak powinienem dzisiaj świętować.
 Staropolskim: THNX i Pozdróweczka !!!PS. A już niebaVem po ciągu informacyjnym, Klanarchia (w końcu!) i 2 część Vademecum, tym razem o charakterach.
Tagi:

Prześlij komentarz

Borejko, nie chce osuc swiatecznego nastroju, ale zeby zostac palikotem, to musisz powolac komisje Przyjazny Fandom. :P

Było ! (heh) http://lh4.ggpht.com/_Cb6DyDaZi9Q/SceeddYPlmI/AAAAAAAACkw/CBlkWEiEZs0/drawing.gif

500 UU , no no. gratz, ale nie dziwi mnie to. Liczba będzie rosła

Pozdr

"bliżej 500 dziennie, niż dalej" - także jeszcze trochę brakuję. Czysto marketingowa zagrywka (hehe).
Trochę to jednak zobowiązujące, jeśli zagląda tu kilkaset osób dziennie nie ważne czy 100 czy 350.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget