Pinnacle Entertanment Group: Gen Con + pociąg.

Na stronie Pinnacle Entertanment Group pojawiła się fotorelacja z GenConu. Zdjęć z tej imprezy było oczywiście już sporo (choćby set, który pojawił się u mnie na blogu), jednak druga wieść jest znacznie ciekawsza, bowiem przydatna nie tylko dla fanów Savage Worlds, czy innych produktów z PEG. Dostaliśmy od nich świetną mapę (delvy, czy jak tam to zwał) ośmiostronicowy PDF z kilkunastoma rozrysowanymi wagonami i lokomotywą (niestety nie ET-22!). Świetna sprawa dla RPG osadzonych w konwencji detektywistycznej, horroru, czy westernu. Warto ściągnąć, kiedyś się może przydać.
Tagi:

Prześlij komentarz

Wydaje się, ze to głównie pod XIX i pocz. XX wieku, lecz dobre i to :)

Grałem kiedyś w przygodę pociagową i brakowało w niej własnie takiej mapy, po której można przesuwać żetony.
Pytanie jakie najczęsciej padało w trakcie tej sesji to w którym wagonie własnie jesteś?

W "Horrorze w Orient Expressie" jest świetna mapka a w zasadzie pojedyncze wagony i strażnik tajemnic składa sobie pociąg. Ze względu na to, że nie ma tam aż tyle walki rzadko korzystaliśmy. Natomiast faktycznie kolejność wagonów niejednokrotnie miała znaczenie (np. czy iść i sprawdzić teren w stronę lokomotywy czy wręcz przeciwnie)

W "Nocturnum" kampanii do CoC D20 poprowadziłem moim graczom solidną strzelaninę a w zasadzie bitwę w składzie kolei transsyberyjskiej. Map żadnych nie robiłem, w opisie wnętrza etc. pomógł mi film dokumentalny o tejże.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget