Komentarze bez ch@mstwa: "Rozwiniesz?!"

Wiemy już jak krytykować, wiemy też jak pisać artykuły, recenzje, a nawet noty. Nikt nie pokusił się jednak o to by nas nauczyć komentowania. Wychodząc naprzeciw bolączkom i trudom upadającego vortalu zrodzonego z fantastyki, pokusiłem się o wyciągnięcie pomocnej dłoni i wyręczyłem Szanownych Redaktorów - poniżej znajdziecie gotowe komentarze, które można dzięki "copy paste" zamieszczać na łamach serwisu, tym samym ładując akumulatory tamtejszych twórców, a co za tym idzie mobilizować ich do dalszej wytężonej pracy. Wspomóż serwis pozytywnym komentarzem - może upadnie później niż myślisz.
ZC: Zdawkowo, ale Celująco, czyli "Świetny wpis, świetna notka"
rzut 2k6


2 - Ogromny pozytyw! Tekst, na który czekałem. Konkretny, solidny i przede wszystkim właściwe wnioski. Oby tak dalej!

3 - Z przyjemnością wystawiam pozytyw. Owszem podobne teksty pojawiały się niejednokrotnie, ale nigdy nikt tak dobitnie nie napisał tego. O to właśnie chodzi. Tak trzymać.

4 - Szczerze polecam. Wpis godny rekomendacji! Szczerze mówiąc zaciekawiło mnie podejście do problemu Autora. Ah! Jaka szkoda, że takich tekstów jest tak mało w sieci!

5 - 100% profesjonalizmu. Bardzo dziękuję za ten tekst. W sumie od dawna na coś takiego czekałem!

6 - Tekst "daje radę" :). Mogę śmiało stwierdzić, że jest on jednym z najlepszych jakie znalazłem w sieci. Wysoki poziom. Dzięki!

7 - Niezwykle inspirujący wpis. Coś na co czekałem od dawna. Serdecznie polecam.

8 -Bardzo dobry wpis i wysoka kultura Autora. Autor godny rekomendacji! Jego teksty to czysta przyjemność!

9 - Przesympatyczny tekst, fachowo, rzeczowo, bez lania wody! Czemu takich tekstów jest tak mało?

10 - Wzorowy tekst, dzięki takim właśnie wpisom warto tutaj zaglądać.

11 - W pełni zasłużony pozytyw - nie może być inaczej!!!. Cieszy mnie że powstają takie teksty. Czy nie mogłoby być ich więcej?

12 - Wzorcowy przykład relacji Autor-Czytelnik. Tekst stonowany, a jednocześnie poważny. Warto zwrócić uwagę na rzetelność tekstu Autora. Wszystko jak należy.

A IKu, czyli Advanced Komentarze & Intelekt rzut 2k6

2. Z drugiej strony dobrze ze Autor zmusza nas do przeanalizowania tez wysuniętych przez niego. Słuszne spostrzeżenia, nieprawdaż?

3. Podobne założenia widziałem na angielskojęzycznych portalach. I tu Autor celuje w samo sedno - przenosi funkcjonalność obecną na Zachodzie do nas. W takim podejściu do sprawy widzę przyszłość.

4. Nie zapominajmy jednak, że Autor publikując swe rozważania konsultuje się w ten sposób z szerokim aulum odbiorców, a nie zamyka się w swoim hermetycznym środowisku. I za to mu chwała.

5. W ten sposób tekst spełnia swe ważne zadania w kształtowaniu opinii innych ludzi. A moim zdaniem jest to słuszne podejście do sprawy.

6. Praktyka dnia codziennego dowodzi, że opiniotwórczość nie jest pożądana. Często pociąga za sobą proces narzucania niejako swej wizji na problem, który w tym przypadku przedstawił nam Autor. Jednak w tym przypadku jest to słuszne podejście albowiem Autor oddziaływuje w sposób skuteczny, a co najważniejsze ma rację.

7. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej udowadniać, ponieważ dalszy rozwój form naszej aktywności jest nieco skostniały, a Autor dobitnie pokazuje że tak wcale nie musi być i możemy wyjść naprzeciw problemom dostrzeżonym przez niego.

8. Zaskakujące jest w tym tekście jak wyróżniają się z niego różnorakie i bogate doświadczenia Autora. Nie trzeba się rozpisywać - taki sposób przedstawienia sprawy pozwala wyciągnąć całą serię logicznych wniosków!

9. Cóż, na pierwszy rzut oka, zdać by się mogło, iż wyższe założenia, a szczególnie te w środkowej partii tekstu mogą nużyć. Nic bardziej mylnego! Autor wie co pisze i wszyscy wiemy dobrze co chciał przekazać.

10. Męczące w internecie stały się teksty, w których autorzy starają się przekazać górnolotne idee i wartości. Ten tekst jest jednak chlubnym wyjątkiem. Mam nadzieję że nie jest to moje odosobnione zdanie.

11. Tekst ten wiadomo jest na najwyższym poziomie. Jest jednak pewien aspekt, na który warto zwrócić uwagę, a często bywa pomijany. Mianowicie chodzi mi o częstotliwość zamieszczania takich merytorycznych tekstów jakie są zamieszczane tutaj. Szkoda, że każdy nie zwraca na to uwagi i przechodzi obok tego obojętnie.

12. Niesamowite! Z jaką precyzją i łatwością Autor porusza problemy, których nie powstydziłby się prawdziwy dziennikarz. Dlaczego jeszcze nikt nie docenił wagi tych słów?Tagi:

Prześlij komentarz

Niezłe. Tekst tak ocieka ironią, że z ekranu aż na klawiaturę kapie.

Bardzo dobry wpis i wysoka kultura Autora. Autor godny rekomendacji! Jego teksty to czysta przyjemność! Nie zapominajmy jednak, że Autor publikując swe rozważania konsultuje się w ten sposób z szerokim aulum odbiorców, a nie zamyka się w swoim hermetycznym środowisku. I za to mu chwała.

Zaskakujące jest w tym tekście jak wyróżniają się z niego różnorakie i bogate doświadczenia Autora. Nie trzeba się rozpisywać - taki sposób przedstawienia sprawy pozwala wyciągnąć całą serię logicznych wniosków! Wzorowy tekst, dzięki takim właśnie wpisom warto tutaj zaglądać.

100% profesjonalizmu. Bardzo dziękuję za ten tekst. W sumie od dawna na coś takiego czekałem! Nie zapominajmy jednak, że Autor publikując swe rozważania konsultuje się w ten sposób z szerokim aulum odbiorców, a nie zamyka się w swoim hermetycznym środowisku. I za to mu chwała.

Cóż, na pierwszy rzut oka, zdać by się mogło, iż wyższe założenia, a szczególnie te w środkowej partii tekstu mogą nużyć. Nic bardziej mylnego! Autor wie co pisze i wszyscy wiemy dobrze co chciał przekazać.
Fan Borejki

Serdecznie dziękuję i z głębi serca wszystkim komentującym.
Jeśli ktoś nawet wysuwa mylne tezy, które to mogą świadczyć o aronii, pewien jestem że wysoka kultura komentujących dobitnie ukazuję, iż nie musimy poruszać się w zamkniętym okręgu borejkizmów.
To coś co napawa optymizmem i niesie przesłanie dla innych.
Bądźmy sobą, komentujmy jak przystało prawdziwym internautom. Rzucajmy 2k6.

Przesympatyczny tekst, fachowo, rzeczowo, bez lania wody! Czemu takich tekstów jest tak mało?

Bardzo dobry wpis i wysoka kultura Autora. Autor godny rekomendacji! Jego teksty to czysta przyjemność!

Szczerze polecam. Wpis godny rekomendacji! Szczerze mówiąc zaciekawiło mnie podejście do problemu Autora. Ah! Jaka szkoda, że takich tekstów jest tak mało w sieci!

Superasty text! Masz u mnie +1 !!!!!

O cholera to nie ten styl...

Pozdr

Mógłbym wylosować komentarz ale akurat niedostatek kostek. Żeby nie lać wody dam po prostu link: http://internetbezchamstwa.pl/

Znamy znamy i tez się poðśmichujemy.

Tak jest :) . Koniec z agresją w komentarzach. Make love itp.

Redaktorzy, co niektórzy rzecz jasna, mówią podobno - internet to fajna rzecz, łatwo się dociera do milionów, autorytet rośnie, odsłony w liczbie ładnej też, nakłady na reklamę w sieci wzrastają, zarobki też i tylko ci internauci. A ci od blogów są najgorsi, padalce...

A ci od blogów są najgorsi, padalce...
...brak im doświadczenia, merytoryki, dydaktyki, a poza tym to nowicjusze, bez przygotowania dziennikarskiego, legitymacji prasowej. Zresztą na blogach znaleźć można wiele litereów, co podkreśla ich brak profesjonalizmu.

Sweetuśna notka!
Całuśny blogasek!

Ogromny pozytyw! Tekst, na który czekałem. Konkretny, solidny i przede wszystkim właściwe wnioski. Oby tak dalej!

Będzie bez ch@mstwa.

Ubawiłem się czytając ten jakże ambitny i ciekawy wpis (szkoda, że tak mało tak wartościowych tekstów można spotkać w sieci).
Jednakże dopiero wklejki pod wieloma wpisami na znanym z profesjonalizmu vortalu uzmysłowiło jakże przewrotnej natury jest ta notka blogowa.

PS. teraz już nie możesz narzekać na klony - sam dałeś próbki swojego dna do powszechnego użytku.

Też cieszy mnie fakt że ł(ż)e-fundom złapał posiw wajbrejszyn

Jeszcze tylko niech Autor napisze skuteczne remedium na flamewar w komentarzach, a będziem uzdrowieni. :)

Toz to jest remedium. Trzeba tak zrobić żeby tej krytyki nie było tylko aplauz i zaakceptowanie.

osobiste podziękowania via blogasek za świetny artykuł - miniporadnik kulturalnego przelewania swoich pozytywnych emocji na ekran. dzięki temu wpisowi e-życie każdego e-użytkownika będzie łatwiejsze a nasze e-uczestnictwo w e-społeczności będzie dla wszytskich przyjemniejsze :)

jednakowoż, prosiłym pokornie o przedstawienie podobnego zestawu wpisów tym razem jednak nacechowanych negatywnie do naszego inter(net)lokutora. wszak wszyscy wiemy że czasami znajdzie sie ktoś taki co stoi naprzeciw jedynej i słusznej e-myśli!
ktoś kto nie przebierając w słowach zarzuty ku nam wysunie...

i wtenczas jakże przydatym byłby taki e-pomocnik, który podsunąłby nam jakąś ciętą ripostę - do której zazwyczaj nienawyklim i nie gotowi.

z góry dziękuje za to co jest i proszę o więcej :)

ps. zapomniałbym... :) - Ogromny pozytyw! Tekst, na który czekałem. Konkretny, solidny i przede wszystkim właściwe wnioski. Oby tak dalej!

Good Idea z Komentarzami krytycznymi, ale merytorycznymi i dydaktycznymi... Pomyślę, wrzucę.
Odnośnie Komentarzy bez ch@mstwa niebaVem prawdopodobnie pojawi się edycja druga, albo nawet od razu przeskoczę do Komentarzy bez ch@mstwa 3.5 ed.

Męczące w internecie stały się teksty, w których autorzy starają się przekazać górnolotne idee i wartości. Ten tekst jest jednak chlubnym wyjątkiem. Mam nadzieję że nie jest to moje odosobnione zdanie.

+1 tysionc

Więcej takich tekstów w sieci. Autor wykazał się nieprzeciętnym dowcipem i kreatywnością i napisałbym coś jeszcze ale mi Szymek płacze i muszę się nim zająć.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget