Coś tam słyszałem, gdzieś tam grałem zabójcą zabójców w Altdorfie

Mamy ci takie depesze. Mamy ci taki portal. Mamy ci zapowiedzianą na ten rok kolejną edycję WFRP. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pisać o tym że:
"Ponieważ tak naprawdę Games Workshop nic oficjalnie nie ogłosiło, chyba jeszcze nie czas załamywać ręce nad śmiercią króla."
Czy o tym że:

"pierwotnym źródłem awantury jest blog Grahama McNeilla (m.in. autora powieści ze świata Warhammera, a konkretnie ten post."
Przeciek o betatestach Grahama to jakiś miesiąc wstecz. Games Workshop od dekady (strzelam) nie ma praw do WFRP.
Ja raczej nie piszę o THACo, bo nie gram w grę owo cóś wykorzystujące, tak samo jak o glebowgryzarkach. I może innym również by się to przydało...
Tagi:

Prześlij komentarz

Ktoś mógłby się zalogować i skierowac ich może na Bagno jako źródło newsów.

A w kwestii praw do WFRP to jednak mam wrazenie, ze GW posiada takowe i nie zamierza sie ich wyzbywac, a jedynie udziela licencji na wykorzystywanie czegos tam, jak nazwa, swiat, itd;)

Oficjalne ogłoszenie FFG na temat wydanie WFRP 3E:
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=731

Jasne, licencja jest w rękach FFG. Ale wieszczenie o tym co pisał Graham na blogu oraz wieści o 3 ed sprzed ponad tygodnia w obliczu filmów i wieści z Genconu o 3ed. jest w dobie internetu deko opóźnione...

Po pierwsze, dzięki za odnośnik do naszego portalu. I zapraszam. :)

Po drugie, wyjaśnię: IRS nie ma na celu podawanie newsów w 15 minut po danym wydarzeniu. Nie mamy sztabu przekopującego Bagno ani nie też nie planujemy się jakoś szczególnie w tym kierunku natężać. Po prostu w środowisku zrobiło się głośno o 3. edycji, więc uznałem że warto wspomnieć - tyle.

Dodam jeszcze uczciwie, że newsa zamieściłem zaraz po dowiedzeniu się, że 3. Edycja ma się ukazać. Skoro zaś ja nie wiedziałem, to chyba nie była to informacja z nie wiadomo jak długą brodą? ;)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget