100 najlepszych gier !

Green Ronin zapowiedział wydanie ponad 400 stronicowej książki pt. In Family Games: The 100 Best, czyli setki najlepszych gier na przestrzeni ostatnich stu lat.
Książka ma kosztować 24.95 $.
Natomiast Matt Tarbit stworzył listę gier (Hobby Games: The 100 Best -- A Visual Companion) wraz z odnośnikami do BoardGameGeek i rpg.geekdo.co.
Na liście tej znalazły się wydane w Polsce następujące gry fabularne: Call of Cthulhu, Dungeons & Dragons, Niewiarygodne Przygody Barona Munchausena, Shadowrun i Wampir: Maskarada. Pełna lista gier w rozwinięciu wieści, natomiast więcej informacji o samej książce w tym miejscu.
Źródła:
Matt Tarbit's
Green Ronin
Tagi:

Post a Comment

Na początku już się przestraszyłem jakiejś ogromnej kompilacji tekstów reklamowych od wydawców :P Ale z opisu wygląda lepiej, chętnie przeczytam, w co tam grywają designerzy i dlaczego.

MKRdezign

{facebook#https://www.facebook.com/gitgames} {twitter#https://twitter.com/GitGames} {google-plus#https://plus.google.com/u/0/+GitgamesBlogspotRPG} {pinterest#Yhttps://uk.pinterest.com/gitgames/} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget