Zapowiedzi Adamant Entertainment

Wbrew temu co pisze się na zgniłozielonym vortalu, Adamant Entertainment to nie jest "wydawnictwo, które skupia się na wypuszczaniu pomniejszych dodatków do 4. edycji systemu Dungeons & Dragons." Świadczyć może o tym prawie 150 pozycji w RPG Thru, oraz wczorajsze zapowiedzi trzech kolejnych pozycji, które celują w: Pathfindera, Savage Worlds i chyba mniej znane True 20. W najbliższych miesiącach pojawią się:
The Tome of Secrets, dodatek do Pathfindera z zaawansowanymi i opcjonalnymi zasadami dla graczy i mistrzów gry.
192 stronicowy dodatek dostępny będzie na GenConie (13 sierpnia). Więcej o tym dodatku znajduje się tutaj.

The Imperial Age to 300 stronicowy zestaw narzędzi umożliwiający prowadzenie u schyłku ery wiktoriańskiej (około 1880-1900). Czyli rzecz dla miłośników przygody, horroru, wieku pary i detektywów. Premiera w lipcu, a więcej szczegółów tutaj.

Thrilling Tales to pozycja do Savage Worlds oscylująca wokół lat 1930-1940, pulpowych magazynów i seriali. Końcem lipca dostępny będzie w formacie PDF, zaś w listopadzie w wersji papierowej. Info tutaj.

I tym, którzy nie wiedzą, badź przeoczyli: Marcin 'Paladyn' Roszkowski zamierza stworzyć pismo pt. Pulp Stories! z opowiadaniami osadzonymi w podobnej tematyce co ostatnia pozycja i nie tylko. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget