Wayfinder #1

Wspominałem, że na Paizo warto się zarejestrować?
By otrzymać olbrzymią (ponad pięćset stronicową) grę fabularną testowaną przez 50.000 ludzi, opartą na innej grze o wieloletniej tradycji za darmo? "A więc słuchajcie bo nie będę dwa razy powtarzać." - następnym razem trzeba będzie wyczytać to z strony Paizo, ich Twittera, lub newslettera.

Przepraszam, tak naprawdę za darmo jest PDF beta gry, a dzisiaj dowiedziałem się o 77 stronicowym magazynie o nazwie Wayfinder - również darmowym, w formacie PDF.

Wybór jest prosty za ok. 160 PLN (49.99 $) masz grę zdaje się troszku lepszą, niźli to co oferują polskojęzyczne wydawnictwa. Zdaje się, że ponad 23 tys. produktów oferowanych przez Paizo i tylko 230 sygnowanych znakiem firmowym Pathfinder przed premierą, to też troszku więcej, niż talia kart, czy kostki z Q-workshop. Your choice!

Jak nie chcesz, weź betę gry choć za darmo i Wayfindera, w którym znajdziesz ponad trzydzieści (spis treści obok) artykułów między innymi o świecie Golariona, nową klasę np. sorcerer Bloodlines, magiczne przedmioty etc.
To tylko mała część tego, co czeka na Ciebie... jak napisało Paizo.
Your choice!

Tagi:

Prześlij komentarz

A ja i tak czekam na Klanarchię. Nie zmienia to tego, że chciałbym, aby nasz rynek wydawniczy był tak dobry jak zachodni... No, ale wolę widzieć szklankę do połowy pełną niż do połowy pustą. :-)

PS. Ale dzięki za info: cenne!

Path info cenne, info o polskich gierkach bezcenne (w negatywnym wydźwięku oczywiście). Dzień bez sarkazmu - dzień stracony

Zapomniałeś o równie darmowym i kolorowym podręczniku z bonusowymi stworami. ;)

Nie zapomniałem, pisałem o nim podczas Free RPG Day. Dopiero o Wyfinderze zdjae się z piątku dowiedziałem się z Gaming Report wczoraj.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget