Czas zmian jest bliski: SWEX + WFRP

Otrzymałem w tamtym tygodniu permisję od Randy Mosiondz'a, na wykorzystanie jego tekstów dotyczących nieoficjalnej konwersji Warhammer Fantasy Role Playing i Savage Worlds Explorers Edition i ich opublikowanie na moim blogu po polsku.
Sądzę, że dzięki temu zabiegowi w końcu da się pograć na jakichś w miarę logicznych zasadach w Starym Świecie. Tak na marginesie, podziwiam wszystkich fanów Warhammera PL i pierwszej edycji i tej drugiej, którzy przez tyle lat grali na tak kiepsko skrojonej mechanice. Miłośnicy bólu.
Mechanika Savage Worlds (eng.) nie dość, że jest o niebo lepsza to kosztuje 9.99$, a u nas jest dostępna w polskojęzycznej wersji demo o nazwie Jazda Próbna 5.0 PL.
Czas zmian jest bliski Njawr Lzimbar Tzeentch!

Tym samym wczoraj odbyła się uroczysta gala przekazania mi przez samego siebie stanowiska sobie: Non Official Chief Team Translators na South i North Poland & Sky & ParaMounth & Sea Żywieckie!

Poniżej karta postaci w wersji beta do Savage Warhammer
PS. Przyglądajcie się uważnie Hipotetyczni Czytelnicy blogowi Dice Monkey, o ile lubicie klimaty Twilight, tam z kolei sa info dotyczące Savage Twilight
PSS. Ankieta retoryczna skończyła się wczoraj, a oto jej wyniki. Co prawda nie przygotowałem przez te dwa tygodnie jeszcze nic, ale w najbliższym czasie postaram się to naprawić.
Tagi:

Prześlij komentarz

No i super!

I masz fajny tytul!

To wyzej pisalem ja, PK :)

Heh... Człowiek czyta Twilight i myśli od razu o Twilight 2000 RPG (i to już chyba nie jest normalne, prawda?) a nie o całkiem niezłym filmie.
Wracając do tematu Młotka, byle tak dalej! Rzeczywiście mechanika jest marna, chociaż osobiście walczę powoli z wykorzystaniem wyżej wymienionego systemu. (Lekko, łatwo i przyjemnie...)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget