5 surrealistycznych RPG wg. dysonlogos

Dysonlogos na blogu A character for every game opublikował 5 najbardziej surrealistycznych gier fabularnych. I muszę przyznać, że o pierwszej grze z tej listy nie słyszałem w ogóle, co nie świadczy o mnie zbyt dobrze. Poniżej przedstawiam wybór dysonlogosa, wraz z odnośnikami do informacji o tych grach.

Lacuna Part 1: The Creation of the Mystery and the Girl from Blue City - już sama karta zadziwia ciągami literek przyjrzałem się pobieżnie actual playom... i trzeba by tą grę obadać bliżej w wolnej chwili.

Toon - klasyka klasyki. Najpierw działaj, potem myśl. Jak nie wiesz co to Toon niech cię ciężarek 16 tonowy z ACME przerysuje. Chcesz zobaczyć o co chodzi w tej gierce, zagraj w poniższego flasha i koniecznie "Śpiew Xujitulu" ze starych MiMów.

Don’t Rest Your Head- nie tak dawno wydana u nas gra przez Portal (strona Evil Hat Productions),
Over the Edge, gra z Atlas Games, nie będę ściemniał - mimo iż pierwsza edycja ukazała się 1992, podobnie jak w przypadku pierwszej gry niewiele o niej wiem.
The Extraordinary Adventures of Baron Munchausen, gra Jamesa Wallisa, nie tak dawno ukazała się druga edycja, a pierwszą wydał u nas Portal, szereg lat temu.

PS. Prawdopodobnie zielony layout mi nie służy i będę musiał go znowu zmienić, niektóre funkcje xle działają (brak ostatnich komentarzy, postów, źle działające okno featured videos etc)
Tagi:

Prześlij komentarz

trochę brakuje mi tu Paranoi, a tych dwóch systemów też nie znam

Dokładnie zwłaszcza że parę dni temu była rocznica śmierci chyba Wujcika.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget